full screen background image

Zbavte se nepříjemných záležitostí již dnes

Starosti každodenního života. Jistě byste dali dohromady pěkně dlouhý seznam. A mnohdy je těch nenáviděných věcí za den více než těch pozitivních. Avšak můžete ty nechtěné prostě jen tak vyškrtnout a žít si dokonalý život? To asi těžko. Ale! Co kdyby… Jedna možnost by tady třeba byla. Ale to pouze pro ty s velkou představivostí, důvěrou v budoucnost a hlavně pro ty, co se dožijí alespoň roku 2040. Pro zasvěcené a ty, kteří se o tuto problematiku zajímají, je to rok magický. Ale také se možná jedná o rok 2039, 2041 nebo 2035. Zkrátka zhruba tak. A o co že to vůbec jde? Singularita, dámy a pánové. Přesněji technologická singularita. Teď jistě spousta z vás mávne rukou, ale je dost možné, že v tomto roce, tedy okolo roku 2040, už naše starosti nebudou ani trochu důležité. A to buď proto, že už nebudeme důležití my, nebo budeme naopak tak vysoce inteligentní a navíc nesmrtelní, že naše životy naberou úplně jiný rozměr.

Jde o to, že moderní technologie se den za dnem zdokonalují, stále se rozvíjí a tempo jejich vývoje se zrychluje. To je očividné a můžeme tento vývoj pozorovat všude. Ty nejdůležitější body ale obyčejnému člověku zůstávají skryty. Většinou se mluví o umělé inteligenci. Ty nejdokonalejší počítače již teď dokážou myslet téměř samy za sebe a například vytvářet souvislé a srozumitelné věty. A to díky jejich neuronovým sítím, které jsou již tak hluboké a propracované, že samotní vývojáři netuší, co se v oněch nejhlubších vrstvách vlastně děje. Zjednodušeně se umělá inteligence může dostat na takovou úroveň, kdy bude schopná vylepšovat sama sebe a my lidé budeme nakonec tak nepotřební a podřadní, že dojde k našemu vyhubení, nebo my sami budeme tak superinteligentní a dokonalí, možná i nesmrtelní. Každopádně v obou případech nám starosti každodenního života určitě nenávratně zmizí.

Možná se vám to bude zdát jen jako dobré sci-fi. Někteří to dokonce přirovnají ke špatnému sci-fi. Tímto tématem se však vskutku zabývají i odborníci. My můžeme asi jen čekat. Ale na to, abychom se zbavili svých povinností, přece nebudeme čekat až do roku 2040 nebo kdoví do kdy. Začněme teď a začněme tady. Třeba přímo u vás. To už může znít i těm starším generacím o něco lépe. Naše firma je tu pro vás totiž dnes, byla tu pro vás i několik let zpět a bude tu pro vás i nadále. Pokud ještě neznáte firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, odstraňování graffiti Praha, seznamte se. Jsme úklidová firma, co vás zbaví těch největších nepříjemností. Rozchod s partnerem za vás sice nevyřešíme, ale zato po takové hádce, kdy létají talíře vzduchem a leccos se rozlije, uklidit dokážeme. I poté, co se váš bývalý partner nepozorovaně vplíží k vašemu domu a nasprejuje na něj zlostné vzkazy, jsme tu pro vás a vaši fasádu uvedeme zpět do dokonalého pořádku. S námi totiž není třeba brečet nad rozlitým mlékem.

graffiti-02

Pomáháme všude možně. Po celé České republice. A v zahraničí nás znají také. My totiž jdeme s dobou a dokážeme vylepšovat sami sebe. Zdokonalujeme se tedy neustále a můžeme držet tempo i s moderními technologiemi. Nenecháváme zakrnět jak své postupy, tak své zaměstnance. O své konkurenci víme vše a nebojíme se jí. Opravdovou konkurenci totiž v podstatě ani nemáme. Na vavřínech ale neusínáme. Jsme bdělí dokonce i o víkendu. A neztrácíme úsměv na tváři.

Praha 1, Jilská ul., 14. 9. – jedna z našich zakázek. Jako vždy splněna do detailu. Tentokrát se jednalo o odstranění graffiti, opravu a výmalbu oprýskané fasády a konečné nanesení antigraffiti ochrany. Je to sice jen zlomek toho, co všechno dokážeme, ale vždy nás velmi potěší, když můžeme někomu jakkoliv pomoct. Ať se jedná o stálého zákazníka či nikoliv. V tomto případě se o stálého zákazníka jednalo a byl nadmíru spokojen. Fasáda budovy firmy N.E. PROJECT s.r.o. byla již déle neudržovaná, tudíž bylo třeba ji místy vyspravit a celou přetřít barvou. Jako by to ale nestačilo, objevilo se na ní i malé, ale výrazné graffiti, které jsme však bez problému odstranili.

Navíc majitel si část fasády nechal pro jistotu ošetřit zmíněnou antigraffiti ochranou. A dobře udělal. Tato vychytávka sice něco málo stojí, zato vám však ušetří spoustu peněz v budoucnu. Další graffiti se nezapije do fasády, nebude ho tedy třeba na závěr překrývat malířskou barvou a my celé odstranění provedeme zdarma. Na to všechno náš zákazník myslel, a proto ani chvíli neváhal. Dříve, když ještě problémy s graffiti neměl, by ho to ale nenapadlo. Je tedy asi pravda, že se musíme nejprve spálit, abychom udělali správné rozhodnutí. Naši zaměstnanci byli s prací hotovi velmi rychle, mají totiž dlouholetou praxi, tudíž vědí už přesně co a jak.

Vážíme si jak svých zákazníků, tak i svých zaměstnanců. A vyplácí se nám to. Naší výhodou je, že vám pomůžeme již dnes a opravdu spolehlivě. A pokud náhodou něco uklidit nedokážeme, budeme k vám jednoznačně upřímní, protože falešné naděje nejsou náš styl. Mnoho lidí na nás ale spoléhá opakovaně a je s námi velmi spokojeno, tudíž nebudeme asi tak úplně k zahození. Zkuste to s námi třeba i vy.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *