full screen background image

25 let s Vámi

Společnost PENTA-servis spol. s r.o. slaví 25 let na trhu s páskovací a balicí technikou. V současné době je PENTA-servis jedním z nejvýznamnějších prodejců balicí techniky a materiálů v České republice.

Společnost PENTA-servis se za 25 let působení na českém trhu může pochlubit mnoha realizovanými projekty a spokojenými zákazníky, kteří se na nás nadále s důvěrou obrací.

Na první místo stavíme vždy spokojenost zákazníka a snažíme se mu vyjít maximálně vstříc, poradit se správným výběrem stroje i spotřebního materiálu. V případě zájmu nabízíme možnost úpravy páskovacích či balicích strojů na míru, dle konkrétních potřeb.

V prostorách naší společnosti si můžete prohlédnout a sami vyzkoušet vybrané páskovací a balicí stroje.

 

Naši dodavatelé

Již řadu let úspěšně spolupracujeme se společností Granitol, která je největším výrobcem PP vázacích pásku v ČR a významným prodejcem balicích fólií a se společností Rolofol, která se řadí mezi nejvýznamnější české výrobce nízkomikronových strechových folií.

Jsme předními prodejci strojů značek Messersi, Band-All, SMB a Transpak.

 

Neusínáme na vavřínech

Spokojenost zákazníků je pro nás prioritou, proto neustále mapujeme současný trh, objevujeme nové technologie a postupy. Vytváříme nové obchodní kontakty, abychom našim zákazníkům nabídli vždy to nejlepší, za co nejnižší ceny.

V nedávné době se nám podařilo navázat obchodní kontakty se společností Fibope, nově tedy nabízíme polyolefinové fólie této značky, které si velmi brzy po uvedení do naší nabídky získali spoustu spokojených zákazníků, a to především díky skvělému poměru kvality a ceny.

V letošním roce jsme navázali spolupráci se společností Plasticband, která se stala naším novým dodavatelem horizontálních ovíjecích strojů a se společností Kotapack, jejíž balicí stroje nemají na českém trhu konkurenci – nabízejí kvalitu a spolehlivost za nejnižší ceny na trhu.

 

Kvalita a férové jednání na prvním místě

V dnešní době se každý obchodník žene především za ziskem, nekouká napravo, nalevo a mnohdy na slušnost zapomíná.

U nás se Vám to nestane! Na první místo klademe spokojenost zákazníka, se kterým jednáme vždy narovinu.

Zprvu se může zdát, že je cena našich produktů nepatrně vyšší než u konkurence, je to proto, že odmítáme prodávat zboží, které sice může lákat nízkou cenou, ovšem na úkor jeho kvality.

Počáteční investice se jistě brzy vrátí, ať již v množství potřebného obalového materiálu, či v nákladech na provoz nebo za případné opravy nekvalitních strojů.

Nehodláme snížit z našich standardů a chceme nabízet jen kvalitní a prověřené zboží.

 

Za kvalitu našeho zboží ručíme

Součástí společnosti PENTA-servis je i prvotřídní servisní oddělení. Nabízíme záruční i pozáruční servis, naši servisní technici jsou pravidelně odborně školeni a jsou jedničkami ve svém oboru.

 

Stále rosteme

Díky zvyšujícímu se zájmu o naše produkty jsme přistoupili k rozšíření skladových prostor, abychom mohli skladovat větší objem zboží, a tím urychlili jeho dodání k zákazníkovi.

V roce 2014 byla dokončena stavba nového skladu společnosti PENTA-servis, díky jeho větší kapacitě skladujeme nyní o 1 273 palet více, a tak jsme schopni uspokojit i nejnáročnější požadavky na rychlost dodání.

 

Kontakt:

PENTA-servis spol. s r.o.

Tel.: +420 466 009 009

e-mail: info@pentaservis.cz

web: www.pentaservis.cz
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *