full screen background image

3 důvody, proč mít ve firmě reklamní předměty

Existuje nespočet marketingových metod, které skutečně fungují a nezatíží rozpočet firmy. Reklamní předměty lze využít jako dárky zaměstnancům, obchodním partnerům či stálým klientům. Klíčem k úspěchu je zvolit správný reklamní produkt, jen tak uděláte obdarovanému radost.

 

Spokojenost na obou stranách

Dnes se ani sebe úspěšnější společnost neobjede bez určité formy zviditelnění. Reklamní předměty s potiskem poslouží nejen jako chodící poutač, ale uděláte s nimi lidem radost. Když dostane člověk něco zadarmo, vždy ho to potěší. Například krásné papírové tašky, kosmetické taštičky, hrníčky, klíčenky, župany, deky a propisky s potiskem uvítají klientky něžného pohlaví.

 

Muži mají jiný vkus

Je pravda, že i malý dárek je užitečný a udělá radost. Pro pány se však hodí odlišný sortiment. Manažerům, novinářům a tvůrčím jedincům padnou do oka značková kuličková pera Parker, naopak drsným mužům se budou hodit kvalitní švýcarské nože Victorinox. Tyto produkty se pyšní špičkovou kvalitou a jsou jako stvořené pro vážené zákazníky a obchodní partnery.

 

A něco pro děti

Každá firma pořádá alespoň jednou do roka zábavné akce pro své zaměstnance a věrné zákazníky. Celé rodinky vyrážejí za odreagováním a počítají s tím, že dostanou reklamní předměty pro děti, tašky s potiskem anebo reklamní kalendáře. Dárkové předměty se vám budou hodit při různých soutěžích a rodinných kláních. Soutěžící obdrží užitečnou věcičku s logem vaší firmy.

 

Potisk reklamních předmětů

V eshopu DG TIP si vyberete dárkové předměty za výhodné ceny. Společnost nabízí také potisk reklamních předmětů, jako jsou hrnky, termosky, šňůrky na krk, USB disky, zápisníky a reklamní propisky. Sortiment je pestrý a vybere s něm skutečně každý. Před nákupem se rozhodněte, co by vaši firmu nejlépe specifikovalo. Potisknout se dají psací potřeby, elektronika, outdoor, peněženky, domácí potřeby, kosmetická zrcátka a sluneční brýle.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *