full screen background image

Vysoce kvalitní katalogy pro vaše podnikání

Reklama je v byznyse a podnikání to nejdůležitější. Žádné kšefty se bez ní neobejdou a firemní tržby jsou na ni pevně navázány. Najít nejlepší marketingový model není snadné, jednoznačný recept na úspěch totiž neexistuje. Odborníci se shodují, že nejlepším způsobem, jak oslovit masy a potenciální zákazníky, je kombinace všech dostupných způsobů reklamy.

Tím prvním a zásadním je prezentace v písemné formě pomocí katalogů. Katalogy nikdy nevyjdou z módy. Jsou nesmrtelné a zákazníci je mají rádi, protože to, co drží v rukou, je jednoduše hmatatelné a člověk se k tomu může kdykoliv vrátit. Katalogy jsou obvykle výstavní skříní podnikání, jakousi prvotní vizitkou o firmě. Katalog může pomyslně „otevřít dveře“ a nebo je navždy „zabouchnout“. Klást důraz na katalogovou reklamu se proto vždy vyplatí.

 

Reklama na papíře

Katalogy a firemní brožury vám umožní se ukázat z nejlepší strany. Výrazná grafika a kvalitní obsah bývá obvykle tím prvním, co se o vás potenciální klient dozví. Dejte si záležet na slovech, obrázcích, písmu i designovém layoutu. Vše ostatní nechte na  Justprintu. Zajistí vám kvalitní papír, tisk i vázání.

V Justprintu jsou na katalogy machři. V první řadě vás čeká volba, zda vsadit na katalog s pevnou vazbou (lepený), s vazbou sešívanou nebo se spirálou. Dále vás čeká volba podkladu: lesklý papír nebo matná křída s hmotností od 130 g do 350 g, papír Kraftliner (250 g) v ekologickém stylu, dekorativní papír Woodstock Betulla (285 g), či ofset (90 g – 240 g). Obal katalogu je to první, co potenciálního klienta „bouchne“ do oka, proto se nevyplatí na něm šetřit.

 

Justprint vypíchne vaše silné stránky

Vnitřní část katalogu ukáže Vaše silné stránky. Jak už jsme říkali, reklamní katalogy  fungují jako výkladní skříň pro komerční nabídky. Katalogy popisují produkty, služby a jejich použití. Nejlevnější formou jsou sešívané katalogy. Mohou mít malý počet stránek, ale stejně tak i pojmout rozsáhlejší publikace. Sešívané katalogy kombinují vysokou pevnost s velmi příznivou cenou. Obal umožňuje rozložení brožur na plocho, což usnadňuje prohlížení obsahu. Tento katalog je nejlepší pro malé a střední prezentace.

Lepené katalogy jsou imitací knihy. Vypadají prestižně a mají dlouhou trvanlivost. Standardně se tisknou katalogy v osmi nejoblíbenějších formátech, nicméně výrobce je ochotný slyšet i  na individuální objednávky. Brožury se spirálou jsou zlatou střední cestou. Vyznačují se pohodlným zobrazením stránek a možností plochého prohlížení. Standardně jsou k dispozici v šesti formátech. Můžete je použít pro tisk kulinářských průvodců, automobilových atlasů, fotoalb, menu, návodů nebo instrukcí. Často se také vybírají pro tisk nabídkových prezentací, učebních materiálů, poznámkových bloků nebo propagačních brožur.

Už víte, jas se budete prezentovat vy? Kontaktujte info@justprint.cz a pořiďte si katalog ve vlastní režii, bez nutnosti platby marketéra a vícenákladů za „ajťáky“, kteří se na vaší reklamě pouze přiživí. Spolu s Justprint to hravě zvládnete sami.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *