full screen background image

Balení pneumatik do stretch fólie

Není novinkou, že spediční společnosti vyžadují bezpečné zabalení přepravovaného zboží, aby nedošlo k jeho poškození před doručením zákazníkovi. Toto doporučení, nebo spíše nařízení, nedělá výjimky, je nutností balit i zboží, o němž bychom si mysleli, že žádnou újmu utrpět nemůže, například pneumatiky.

Balení pneumatik i jiného zboží kruhovitého tvaru nemusí být problémem. Samozřejmě je tu možnost balit pneumatiky ručně, pokud však balíte množství větší než malé, určitě se vám vyplatí pořídit si pomocníka v podobě stroje.

Nabízí se nám několik typů strojů, které jsou primárně určen pro balení pneumatik.

1) Poloautomatické stroje Neleo N 90, Neleo N 125 či Všechny tyto stroje spolehlivě zabalí jakýkoli kruhový předmět do průtažné stretch fólie. Práce s nimi je snadná a výsledkem je precizně zabalený předmět za použití minimálního úsilí.

 

 

2) Druhou možností jsou automatické stroje, které pracují samy bez nutnosti Vaší spolupráce. Mezi tyto stroje patří Atis N 125, jehož součástí je otočný kříž, který během balicího procesu otáčí předmětem, čímž docílí rovnoměrného zabalení, nebo Artemis 90.

 

 

Všechny tyto stroje jsou vybaveny dvěma odvíječi fólie, s tím, že na každý odvíječ lze umístit jiný typ fólie (stretch, černá, papírová apod..). Výměna fólie je snadná a rychlá. Napětí fólie je nastavitelné. Ovládací panel a elektrická skříňka vybavená: hlavním vypínačem, indikátorem napájení, výstražným světlem, tlačítkem RESET, regulátorem rychlosti, nouzovým zastavením.

 

Ovíjecí stroje pro balení pneumatik:

 

Ukázka balení pneumatik:

Videoukázka balení pneumatik:

 

Kontakt:

Penta-servis spol. s r. o.
www.pentaservis.cz
info@pentaservis.cz
+420 466 009 009
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *