full screen background image

BEST – UNIKA nabízí revoluční řešení

Francouzské zdicí systémy se mohou pyšnit nejen mnohaletou tradicí v Evropě, ale také rostoucí popularitou u nás v České republice. Díky kvalitním materiálům, neustálým inovacím a ekologickému myšlení dokáží uspokojit vysoké nároky zákazníků.

 

Léty ověřená kvalita

Zdivo na principu BEST – UNIKA není mezi evropskými zákazníky žádným nováčkem, jedná se o kvalitní francouzský zdicí systém, který je na trhu již více než 70 let. Během těchto let se systém propracoval natolik, že se z Francie a Belgie rozšířil i do dalších zemí Evropy. Využití nalezne především tam, kde si lidé potrpí na kvalitní, rychlou a levnou výstavbu. S nadsázkou lze říci, že z BEST – UNIKY postavíte cokoliv.

400X400__09_mg_4195

Šetří přírodu i peněženku

Čisté životní prostředí a zdraví zákazníků je další z aspektů, na který je kladen velký důraz, proto jsou používány pouze přírodní materiály z českých lomů a třídíren kameniva. Všechny složky jednotlivých materiálů jsou pečlivě vybírány a tím je zajišťována i nejvyšší možná kvalita produktů. Zpracovávané složky jsou čistě přírodní, bez chemikálií a umělých látek. Obsahem jsou kameniny, písky, voda a portlandský cement.

BEST – UNIKA je šetrná i k peněženkám svých klientů. Již při realizaci projektu může zákazník ušetřit až 1/3 nákladů a pořízením všeho na jednom místě i hodně času. BEST – UNIKA obsáhne obvodové nosné a nenosné zdivo, příčkové zdivo, stropní nosníky, vložky i překlady a výztuže a nabízí širokou škálu variant tvárnic.

600X617__unika-souhrn-domecek

Jedinečnost Uniky 20

Výjimečným produktem na trhu je BEST – UNIKA 20 pro úzké nosné zdivo. Ta je díky speciální výrobě tvárnic vibrolisováním velice pevná a přitom pouze 20 cm široká. Přestože je velikostí úsporná, nezmenšuje to její kvalitu.  Přes svůj malý objem a nízkou hmotnost má výborné tlumicí vlastnosti. Veškeré prvky zdicího systému BEST – UNIKA mají vysokou prodyšnost a jsou i velmi dobře odolné proti plísním a mikrobům.

 

BEST – UNIKA ví, jak si levně užít tepla domova

Po dokončení stavby jsou výrazně sníženy náklady na výtop. Když vezmeme v úvahu dům o velikosti 120-150 m2,  ročně majitel protopí 4000-6000 Kč za předpokladu vnitřního zateplení budovy. Pokud je dům správně zateplený, dochází při vytápění pouze k ohřívání vzduchu v místnosti, teplo se nedostává do zdí.

O tom, že UNIKA má opravdu co nabídnout, se můžete včetně dalších podrobností dočíst v článku „Proč stavět z BEST – UNIKY“.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *