full screen background image

Bezpečná školka je naše priorita! Základem je čistota.

Do školky neodmyslitelně patří koberce, protože děti si přece nebudou hrát na studené podlaze. S tím je spojená i údržba koberců, ve kterých se hromadí prach, roztoči a mnoho dalších spouštěčů alergií. Ze začátku jsme vlastnili menší prostory, tudíž byla údržba snadná. Postupem času se ale naše školka rozrůstala a vše se začalo komplikovat. S provozováním místa pro děti je spjato i to, že koberce budou polité a znečištěné více než při normálním nebo kancelářském provozu. Pouhé vysávání určitě nestačí a všechny prostředky na čištění také nejsou vhodné k tomu, aby s nimi děti přicházely do styku.

Tato situace nás vedla k hledání firmy, která se specializuje na služby spojené s tímto problémem. Hledání a testování firem nám zabralo spoustu času, ale nakonec jsme našli tu správnou. Mnozí z těchto poskytovatelů byli nespolehliví a kvalita odvedené práce nebyla zrovna uspokojivá. Jediná firma, se kterou jsme zcela spokojení je A SERVIS LIPKA, s.r.o., dezinfekční čištění koberců a sedaček Praha 6. Cílem našeho hledání bylo to, aby prostředky byly co nejvíce ekologické a šetrné ke zdraví dětí. Dalšími požadavky byly kvalita a rychlost, která by neomezila provoz školky. Přesně toto nám firma A SERVIS poskytla. Nejenže vstřícnost a spolehlivost byly na jedničku, ale i cena je více než příznivá.

Koberce po každé návštěvě firmy A SERVIS překrásně voněly a zářily tak, jako kdyby byly nově koupené. S firmou spolupracujeme už více než 2 roky a nikdy s ní nebyl žádný problém. Žádnou překážkou není ani to, že firma sídlí daleko od naší školky, jelikož poskytuje služby po celé České republice. Tuto firmu můžu určitě doporučit všem, kteří si zakládají na čistotě a není jim lhostejné zdraví dětí a lidí navštěvujících jejich prostory. Doufám, že spolupráce bude nadále probíhat na tak špičkové úrovni jako doposud.

Profesionální odstraňování graffiti, tagů, fixů, barev, sprejů v Praze

S naší partou ze střední jsme si založili menší společnost, která nám začala vynášet více, než jsme očekávali, takže jsme se mohli poměrně brzo přesunout do velkého domu a dělat tam společně a ne vždycky bivakovat u někoho z nás. Vybrali jsme si dům kousek od centra, který nám vyhovoval, abychom to měli všichni zhruba stejně daleko a pustili se do jeho zařizování.

17379788 - colourful close up grunge graffiti background

Ale na co jsme tehdy nemysleli, tak na fakt, že domy v centru města se často musí potýkat s „uměním“ pouličních sprejerů. A netrvalo to dlouho a jeden vysoce kreativní geometrický obrazec se objevil i na domě naší firmy. Potom, co jsme se vynadávali, bylo potřeba přejít k fázi jeho odstranění. Pozvali jsme si jednu firmu, která slíbila, že nás toho zaručeně zbaví, ale po graffiti na fasádě stejně zůstala světlá vrstva barvy od sprejů a pracovníci této firmy nám řekli, že lepší už to prostě nebude a jen nás zkásli o hromadu peněz.

Naštěstí s druhým pokusem graffiti konečně zmizelo. Úklidová firma A SERVIS LIPKA, čištění fasád Praha, odstraňování graffiti a plísně, zbytek barvy odstranila natolik, že když její zaměstnanci zbylý stín přetřeli barvou ve stejném odstínu našeho domu, tak na ní nebylo vůbec poznat, že by zde někdy nějaké graffiti bylo. Poté ještě celý dům ošetřili ochranným nátěrem proti graffiti, kdyby se zas nějaký vandal měl tendenci seberealizovat a vybral si k tomu fasádu naší firmy. Proto se nově vzniklých graffiti už nebojíme, protože víme, že kdyby se tam zase objevily, lidé z A SERVISU nás jich bez problému zbaví a díky ochrannému nátěru i za menší finanční náklady. Proto službu odstranění graffiti Praha všem vřele doporučujeme.


TAG


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *