full screen background image

Chcete fotit na jedničku? Dejte se na dálkové studium fotografie

Říkáte si, že byste se rádi věnovali fotografování, zdokonalili se v něm a dokonce ho chtěli studovat na vysoké škole? Dálkové studium fotografie, tedy jakýsi unikátní dlouhodobý kurz pro fotografy, je určeno všem, kteří už nějaké fotografické zkušenosti mají, ale chtějí se naučit fotit na jedničku.

 

Dálkové studium fotografie může být i pro Vás

Pokud patříte k mírně pokročilým fotografům a rádi byste se posunuli ve fotografování na vyšší úroveň. Neváhejte a přihlaste se na dálkové studium fotografie včas. Cílem tohoto kurzu pro fotografy je dlouhodobě a cíleně se věnovat studiu fotografie a stát se mistrem fotografie. A nejen to!

Dálkové studium fotografie je kurzem pro fotografy, kteří se chtějí připravit ke studiu na vysokou školu. Dálkové studium fotografie můžete studovat jako dvousemestrální kurz pro fotografy. Kurz pro fotografy Liberec si můžete prodloužit ještě o další semestr, kterým se připravíte na zkoušku vedoucí k profesní kvalifikaci.

 

Fotografický příměstský tábor – malá škola pro fotografy

Máte doma kluka či holku, kteří dovršili 10 let? I když se teprve blíží Vánoce, školní rok uplyne jako voda. Pokud mají vaše děti vztah k fotografování, týdenní fotografický příměstský tábor konaný v době letních prázdnin pro ně může být opravdu užitečný. Dětský příměstský fotografický tábor v Liberci sice není žádný rekvalifikační kurz pro fotografy ani škola pro fotografy, ani dálkové studium fotografie, ale základnímu ovládání fotoaparátu, navíc zábavnou formou, se na něm vaše děti naučí. Bude jim také vysvětleno, jak se správně fotograficky dívat. Zpestřením může být fotografický výlet a také práce v temné komoře. Tak co říkáte, nebyl by to vhodný dárek?

Připravte se na zkoušku vedoucí k profesní kvalifikaci

Říkáte, že příměstský tábor pro své děti nepotřebujete, ale portrétní fotograf – rekvalifikační kurz nebo produktový fotograf – rekvalifikační kurz by vás oslovil? Potom neváhejte a některý z rekvalifikačních kurzů pro fotografy si vyberte. Možná pro vás bude jako dělané dálkové studium fotografie. Stále ještě zbývá pár volných míst.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *