full screen background image

Chcete překvapit nádherně vyčištěným kobercem? Pomůže vám „Čištění koberců Praha 10“

Blížilo se 25. výročí svatby mých rodičů a já měl perfektní nápad, čím je překvapit. Jen jsem to celé musel ještě zrealizovat.

Měl jsem v plánu nechat vyčistit jejich koberec v obývacím pokoji. Je to jejich chlouba. Mají k němu takový sentimentální vztah. Darovali jim ho jejich nejlepší přátelé, kteří zemřeli před pár lety při autonehodě a rodiče se s jejich ztrátou smiřovali velice těžce. Moc pro ně znamenali a ten koberec je památka na ně. Chtěl jsem, aby jim zůstal dlouho v co nejlepším stavu.

Mělo to být překvapení, takže jsem musel k čištění využít dobu, kdy rodiče nebudou doma. Nejbližší možný termín byl ale o víkendu. Nebylo moc pravděpodobné, že bych našel firmu, která bude ochotná přijet i mimo pracovní dny. Ale zkusil jsem na internetu pohledat, jestli bych nějakou takovou přece jenom nenašel – a podařilo se, vybral jsem A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění koberců Praha 10.

Domluva proběhla hladce, s termínem souhlasili okamžitě. Když rodiče opravdu odjeli na víkend pryč, mohla se firma pustit do čištění. Přivezli si s sebou špičkové vybavení. Moderní kotoučový stroj, který rozkartáčovával předem nanesenou chemii do celého povrchu koberce, nevynechal jediné místečko. Chemie se nechala určitou dobu působit a potom byla výkonným turbo vysavačem odsáta se všemi nečistotami.

Ještě bylo nutné nechat koberec doschnout. Vzhledem k tomu, že rodiče byli pryč, nebyl to vůbec problém. Překvapilo mě, jak moc čištění koberci prospělo. Barvy byly mnohem jasnější, výraznější. Koberec působil mnohem mohutnějším, načechranějším dojmem. Navíc krásně voněl.

Rodiče byli z mého dárku dojatí a nadšení. Byl jsem rád, že jsem si na pomoc přizval právě A SERVIS, bez něj bych rodičům takové překvapení připravit nedokázal.

Na mytí oken rozhodně doporučujeme „Výškové práce Praha 10“

Zdravím, chtěla bych se podělit o svou zkušenost s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád, výškové práce, mytí oken Praha 10. A to proto, že jsem s nimi byla hrozně moc spokojená. Bydlíme v paneláku v centru, kde je všude hrozně moc holubů. Takže si asi dovedete představit. Není to zrovna pohled pro bohy, když máme neustále okna od holubího trusu.

34823379 - cleaning windows with special rag

Řekli jsme si, že si to necháme vyčistit od úklidové firmy, protože ani mě, ani příteli, se nám do toho myt rozhodně nechtělo. Tak jsme si sedli k televizi s noťasem a hledali nějakou úklidovou firmu. A nakonec jsme se rozhodli pro firmu A SERVIS LIPKA. Zavolala jsem jim a domluvila se s nimi na termínu, kalkulaci a dalších podrobnostech a za čtyři dny nám klepali na dveře.

A nemůžu nic jiného, než je vychválit. Okna byla nádherně čistá a leskla se jako zrcadlo. A aby okna nebyly zase hned špinavý, dali nám na ně impregnaci na sklo, po které se špína tolik neusazuje a jde to mnohem lépe čistit, protože je mnohdy špínu odstranit proudem vody.

Zaměstnanci byli velice sympatičtí a slušní a okna umyli tak rychle, že jsme se tomu nestačili divit. Proto můžu tuto firmu a její službu mytí oken Praha jedině doporučit, protože jsme s nimi s přítelem byli moc a moc spokojení.

Navíc dále nabízejí i řadu úklidových služeb, což je velkou výhodou, protože pak nemusíte hledat někoho dalšího a máte to všechno na jednom místě a se zárukou kvality. Určitě si je v budoucnu najmeme i na čištění koberců, protože ty už začínají vypadat, že by potřebovaly trochu oživit. A víme, že to nebudou vyhozené peníze.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *