full screen background image

Dřevostavby jsou jedním z nových hitů v architektuře

Díky situaci na hypotečním trhu, který nabízí historicky nejvýhodnější sazby a celkovému ekonomickému stavu, Češi stále více investují do vlastního bydlení.  A jedním z nejčastějších typů nového vlastního bydlení jsou právě dřevostavby. Nejenom, že patří  k jedněm z nejlevnějších možností dnešního bydlení, ale jedná se také o nízkoenergetické bydlení. A jsou i ekologické. Vliv na rozhodování, zda dřevěnou, či klasickou zděnou stavbu má například i úspora na velikosti pozemku. Dřevostavba má totiž nižší tloušťku stěn a díky tomu mohou noví majitelé získat i několik metrů vnitřního prostoru navíc.

Její další velkou výhodou je i rychlost stavby. Převoz dřeva a jeho montáž zabere výrazně méně času, než postavit nový zděný dům, takže pokud se rozhodnete pro dřevostavbu, tak bydlet v novém vlastním domě můžete klidně už za tři měsíce ode dne, kdy se pro dřevostavbu rozhodnete. Díky moderním technologiím odpadají i zápory, kvůli kterým si lidé dřevostavby nechtěli pořizovat. Již existují kvalitní nátěry, které zajišťují požární odolnost a ohnivzdornost dřevěného materiálu je tak díky nim nadstandardní. A to samé platí i u plísní a škůdců. Je pouze potřeba si vše o dřevostavbách nastudovat, aby člověk zjistil, jaké výhody to může přinášet a nebát se toho.

A to samé platí ve všech ohledech. Například nebát se potom svěřit úklid takového domu úklidové firmě. Bojíte se, že by vám koberec zničili? Nemusíte, stačí se pořádně porozhlédnout. Například úklidová firma A SERVIS LIPKA, strojové čištění sedaček, koberců Brno, má na čištění koberců vynikající reference, takže pokud se vám nechce investovat do nového, stačí si jej od nich nechat vyčistit a bude jako nový.

Hledáte kvalitní mytí oken? Vyzkoušejte Výškové práce Brno

Před začátkem podzimního semestru jsme na konci léta na naší univerzitě dělali jako pokaždé generální úklid, což zahrnovalo i mytí oken. Ale máme vysoké stropy, takže naše uklízečky by si na ně musely vzít schůdky. I tak by se jim to asi nepovedlo udělat pořádně a jednak je to taky nebezpečné. Tak jsme se rozhodli, že na tuto činnost najmeme úklidovou firmu. Po rozhodování, na koho se obrátíme, jsme si nakonec vybrali úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, výškové práce, mytí oken Brno, čištění fasád, která realizuje mytí oken i ve výškách a ve špatně dostupných místech.

Domluvili jsme se na datu čištění a ceně a potom k nám přijeli pracovníci okna umýt. Po umytí oken nanesli i impregnaci GlasProtect – GLP, která má ochranný účinek proti špíně a vodě, takže se okna potom už ani tolik nešpiní. Veškerou nově vzniklou špínu lze smýt vodou. S touto firmou a její službou mytí oken Brno jsme velmi spokojeni, a proto ji všem vřele doporučujeme, ať už potřebujete umýt okna ve škole, v kanceláři a nebo i doma. Zaměstnanci A SERVISU jsou schopni se bez problémů přizpůsobit veškerým požadavkům a je u nich možná i práce o víkendu a ve večerních hodinách.

45149209 - modern architecture perspective yard white building with windows

Ceny služeb, které tato firma nabízí, jsou podle nás dostupné, vezmete-li v úvahu, že odvádí opravdu skvělou práci a okna vydrží čistá dlouho. Když si vzpomenu, jak jsme si dříve nechali mýt okna od jiné úklidové firmy. Museli jsme si ji zvát častěji, protože po umytí jejími pracovníky okna nikdy dlouho čistá nevydržela. Firma A SERVIS se tedy vyplatí ve všech směrech. Jen je potřeba se nenechat odradit.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *