full screen background image

Pravidelnou údržbu koberců není dobré podceňovat, prodloužíte tak jejich životnost!

Rozjížděl jsem malou společnost a potřeboval jsem mimo jiné zajistit základní údržbu kanceláří. Najal jsem si úklidovou firmu, která se postarala o běžný úklid. Do našich kanceláří často docházejí zákazníci, takže jsem chtěl, abychom se s nimi setkávali v příjemném a čistém prostředí. Ve většině místností jsou koberce. Zdálo se mi, že pouhé luxování nestačí. Uvažoval jsem o jejich pravidelném čištění.

Úklidová firma, se kterou spolupracujeme, se na čištění koberců nespecializuje, ale doporučila nám firmu A SERVIS LIPKA, strojové čištění koberců a sedaček Brno, která je na tyto práce vyhlášená. Zavolal jsem tedy na centrálu a ptal jsem se jejích pracovníků na jejich názor na kvalitní údržbu koberců. Poradili mi, že životnost koberců prodloužím jejich pravidelným servisem, sami doporučují čištění 1x – 2x ročně. Nejlépe se jim osvědčilo strojové čištění, které využívají. Rozhovor s nimi na mě udělal dojem, bylo znát, že se ve své práci opravdu vyznají. Domluvili jsme se na prvním čištění, po kterém v případě spokojenosti navážeme dlouhodobou spolupráci.

Zaměstnanci A SERVISU přijeli po pracovní době, aby nerušili provoz firmy. Kotoučovým strojem zapracovávali čistící prostředek do koberce. Kartáče stroje mají dlouhé a měkké štětinky, nemusel jsem mít obavy, že by narušily vlákna koberce, a přitom byly schopné se dostat hluboko do jeho struktury a vyčistit tak zašlapané nečistoty, kterých se pouhým luxováním nezbavíte.

Koberce se podařilo vyčistit opravdu špičkově. Ani jsem si nevšiml, jak byly za tu krátkou dobu zanesené. Také kosmetika, kterou firma používá, velice příjemně voní. Několik zákazníků se nás druhý den ptalo, jakou vůni v kancelářích používáme. S A SERVISEM jsme se samozřejmě domluvili na další spolupráci a jsme stále se službami této firmy spokojení.

Výškové práce Brno. Mytí střešních oken, zimních zahrad, atrií, skleníků, fotovoltaických panelů, balkónů, výtahů

Plahočení se po oknech s hadrem v ruce mě přestalo bavit už před lety, hlavně v momentě, kdy jsem si uvědomila, že můžu dělat všechno možné, ale že okna nebudou nikdy pořádně vyleštěná. Alespoň ne podle mých představ. Tak jsem si řekla, že budu radši o hodinu déle v práci a vydělám si něco navíc, abych aspoň neměla pocit, že zbytečně utrácím peníze. Ale věřte mi, u firmy A SERVIS LIPKA, práce ve výškách, mytí oken Brno, čištění fasád, to rozhodně vyhozené peníze nebudou.

Její pracovníci odvádí tak vynikající práci, že to snad nikdo za zbytečnou investici nemůže považovat. Tuto firmu jsem našla na internetu, protože měla všude samé dobré recenze. Moc dobře chápu proč. Okna se nádherně lesknou. O nějaké špíně a šmouhách tedy samozřejmě nemůže být ani řeč. Od té doby, co jsem tuto firmu objevila, ji využívám nejen na mytí oken, ale i na čištění podlahy, protože práci jejích pracovníků se fakt nikdo nevyrovná. Minimálně nikdo, koho znám.

36195425 - modern villa, interior, beautiful  kitchen and dining table

Tímto bych chtěla tuto firmu vřele doporučit všem, protože mytí oken není ani snadná, ani příjemná práce (alespoň teda ne pro mě) a zaměstnanci z A SERVISU mě přesvědčili o tom, že je lepší to nechat na nich, protože mně by se okna nikdy nepovedlo takto vyčistit, ani kdybych nad nimi strávila celý víkend. Jediné, co někomu může zezačátku vadit, je vyšší cena. Tato firma je o něco dražší, než většina úklidových firem, ale zase její pracovníci odvedou perfektní práci a okna vydrží čistá opravdu dlouho a podlahy samozřejmě také, takže když to propočítáte, tak se rozhodně nejedná o předraženou investici. Naopak si myslím, že se to ještě finančně vyplatí!


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *