full screen background image

Čistá podlaha – vizitka každé firmy

Podlaha je místem, na kterém se nejvíce podepisuje nepořádek přinesený zvenku. V těžce zatěžovaných komerčních prostorech se po ní denně pohybuje velké množství lidí, podlaha tak dostává pořádně zabrat. Obzvláště v počasí plném plískanic, dešťů a sněhových přeháněk, je třeba neustále bojovat s všemožnými ťápotami. Udržet podlahu opravdu čistou tak může být pořádným oříškem, a to především v rozlehlých komerčních komplexech. Zde se totiž nepřezouváme, nutit papuče svým zaměstnancům, klientům nebo obchodním partnerům dost dobře nejde. Co tedy dělat, aby pohled na Vaši podlahu nevzbuzoval odpor a nenabádal k úprku? Aby podlaha byla Vaší dobrou vizitkou? Základem je kvalitní a dobře položená podlaha z odolných materiálů, která bude odolná vůči poničení, poškrábání, zátěži, bude snášet větší znečištění a umožní lehkou údržbu.

14008

Podlaha nemá jen praktické hledisko, ale také estetickou funkci –  na vzhledu totiž rozhodně záleží. Výrazně se podílí na příjemném prostředí, je komfortem pro zaměstnance i zákazníky. Čistotu podlahy rozhodně není radno podcenit, nejen z hlediska hygienických standardů, ale i z hlediska celkového dojmu. Čistá podlaha totiž zkrášlí každou místnost a dotvoří celkovou atmosféru. V uklizeném prostředí zaměstnanci podávají lepší výkony a zákazníci se k Vám rádi vrací, nepřímo se tak podílí na ekonomickém výsledku firmy. Zašlapaná špína, chuchvalce prachu či očividný nános nečistot naopak mohou Vaše klienty dokonce odradit.

Důkladný úklid se neobejde bez použití speciálních čisticích prostředků a moderních strojů. Náročné uklízení v pokleku s hadrem v ruce, případně obtočeným na koštěti je naštěstí dávnou minulostí. Speciálně a správně zvolená úklidová technika Vám úklid zjednoduší, zkvalitní a urychlí. Díky moderním úklidovým vozíkům, mopům, podlahovým mycím strojům a profesionální úklidové a čistící chemii snadno dosáhnete maximálního efektu.  Vaše podlaha se bude lesknout a zářit čistotou už za pár chvil. Správná péče se také podepíše na stavu a vzhledu podlahy a prodlouží její životnost.

vozik uklid terry line


TAG


Jeden komentář u “Čistá podlaha – vizitka každé firmy

  1. Otakar napsal:

    Kvalitní vybavení na úklid je polovina úspěchu. Mohu doporučit značku Vikan https://www.apexsystems.cz/katalog/vikan-105/, která je specializovaná na potravinářské a farmaceutické použití.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *