full screen background image

Čištění fasád, plášťů budov a konstrukcí v Praze

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. se specializuje na denní a pravidelný úklid domácnosti, bytu, domu, kanceláře, firem, obchodů a provozoven v OC, hotelů, nemocnic, ordinací, státních institucí a úřadů, kdy tyto služby využívají hlavně zákazníci z firemních sektorů. Provádí tak kompletní úklid od vysátí koberce až po mytí oken.

Klienti společnosti A SERVIS využívají velmi často službu mytí oken a výloh a jiných skleněných ploch, kterou provádí jak jednorázově, tak i servisně. Servisní mytí oken provádí nejčastěji v obchodních domech, kancelářích a na vysoce frekventovaných místech. Na kvalitně vyčištěné plochy oken, světlíků, zimních zahrad, prosklených fasád a skleněných průčelí doporučují aplikovat účinný a revoluční nano nátěr.

Tento nano technologický nátěr skleněných ploch a čelních oken automobilů, má velmi kvalitní vlastnosti. Je to dvousložkový nátěr, který po aplikaci druhé složky je dokonale vyleštěn. Jeho vlastnosti silně lesklé plochy odpuzují nečistoty a vodu díky své zesílené hydrofobní funkci. Plochy jsou stále čisté a funkce nátěru v plném režimu dosahuje délky až 5 let.

Při odstranění zatvrdlých nečistot ze skleněných ploch a oken v běžné dostupnosti i při výškových pracích postupují tak, že používají kvalitní korundové žiletky. Bezpečně a bez poškození povrchu skla odstraní zatvrdlé nečistoty, které vznikají po stavebních činnostech (tmely, silikony), bannery, polepy, akční reklama, plakáty, nedovolené výlepy aj.  Zajistí odstranění, sundání, stržení polepů ze skla a výloh.

Čištění koberců a impregnace podlah

Mezinárodní společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. pro své zákazníky realizuje strojové čištění koberců. Řadu let spolehlivě využívají a nabízí mnoho potřebných zkušeností, které získali při častém opakování čištění koberců strojovou metodou. Při strojové metodě dosahují velmi precizních výsledků.

02 Podlaha06

Levné metody nemají mechanický proces kartáčování, a tak způsobují po zaschnutí fleky a mapy, ty je následně velmi obtížné odstranit. Levné metody se cenově pohybují okolo 15,-kč/m2, to je velmi levné, nelze je ale označit za spolehlivé. Levné metody jsou například – extrakční metoda čištění koberců, parní metoda čištění koberců, aj.

Problém je v tom, že levné metody postrádají mechanické kartáčování, a to je velmi důležité pro odstranění nečistot ze struktury koberce, ale i zatvrdlých nečistot. Při takovém čištění je pouze chemie smíchaná s vodou vstříknuta do koberce a rychle odsáta vysavačem. Zásadně tyto metody A SERVIS nenabízí a také je nedoporučuje, protože mohou koberec nenávratně poškodit.

Pokud si klient přeje vyčištění koberce po jiné firmě, je třeba firmu informovat o použité čistící chemii, která na koberec byla nanášena. Mohlo by se stát, že koberec bude tzv. zapraný a odstranění fleků a map bude velmi obtížné a v horším případě nemožné.

Po strojovém čištění je důležité nechat koberec ještě několik hodin doschnout, než bude uveden do provozu. Aby nenarušili chod podniku, provozovny, aj., nabízí flexibilitu a týmovou práci a vy můžete svoji provozovnu znovu otevřít v ranních hodinách.


TAG


6 x komentováno u “Čištění fasád, plášťů budov a konstrukcí v Praze

 1. Dalibor Třeštík napsal:

  Nemůže se poškodit sklo při použití žiletek na odstranění polepů z výloh? Uvažuji o mytí oken a výloh u této firmy.

  • Peterkova napsal:

   Dobrý den
   Samozřejmě,že sklo se poškozuje,jakmile použijete žiletky na odstranění polepů.
   Osobně jsem firmu kontaktovala,využila jejich služby mytí a udržba oken.Mají na to svoji techniku a výsledek je perfektní

   doporučuji

  • Klára napsal:

   Také doporučuji vyzkoušet jejich techniku suchého leštění opravdu senzace sice pracné čištění ,ale ten výsledek
   A SERVIS LIPKA je firma kterou jsem kontaktovala prvně před 3roky a zůstávám doposud jejich zákazníkem
   Klára

 2. Lenka napsal:

  dobrý den
  také jsem čistila sklo pomocí žiletky,ale nakonec jsem okna přenechala firmě A SERVIS LIPKA s.r.o. a naprostá spokojenost, doporučuji specialisty a né žiletky

 3. Danka napsal:

  Impregnace podlah je velká výhoda , která šetří namáhanou podlahovou krytinu.Nedovedu si představit,že bych tuto metodu ošetření podlahové krytiny nevyužívala. A SERVIS jsem kontaktovala před mnoha lety a jsem velice spkojená s jejich službami, odváděnou prací o kvalitě jejich služeb se ani nemusí mluvit je to prostě jedničkou hodnocená společnost

 4. Blažena napsal:

  Dobrý den
  S prací samotnou jsem byla velmi spkojená , Impregnace podlahy od A SERVIS je velice účinná a pracovníci ochotní a své práci rozumí , dělají odpovědně , velká spokojenost Blažena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *