full screen background image

Nechcete-li již umývat okna, nechte si aplikovat na sklo nanoimpregnaci

Dobrý den,

s manželem máme rodinný domek s malou zimní zahradou. Jelikož už nejsme nejmladší, tak pro nás bylo rok od roku složitější udržovat naše okna čistá. Každý rok jsem se s okny vždy trápila minimálně dva dny. Letos se manžel rozhodl oslovit známou úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která aplikuje nanoimpregnaci na okna v Brně, aby nám přijeli umýt skla na zimní zahradě a zároveň jsme si chtěli nechat tato skla ošetřit již zmíněnou nanoimpregnací Glasprotect GLP.

Tým pracovníků této firmy dojel přesně v domluveném datu. Měli s sebou také veškeré vybavení. Pomocí vysokozdvižné plošiny dokonale vyčistili pracovníci firmy skleněný plášť zimní zahrady, která je nyní nádherně čistá a bez šmouh. Měla jsem obavy toho, jak se zvládnou se svojí plošinou vyhnout stromům, které jsou velmi blízko zimní zahradě, ale chlapci z A SERVISU si poradili opravdu šikovně.

Pracovníci firmy byli velice zruční, šikovní a jejich přístup byl profesionální. Skla umyli rychle a navíc bez šmouh. Když jsme viděli, jak jim jde práce krásně od ruky, tak jsme je využili i na mytí oken v našem domě. Okna jsou i po delší době krásně čistá a lesklá.

Jejich způsob leštění je také úplný zázrak. Nedělá tahy po leštění a skla jsou již dlouhou dobu pořád nádherně lesklá. Musím říct, že i impregnace na zimní zahradě funguje naprosto úžasně. Skla jsou stále jako čerstvě umytá a neusazuje se na nich prach.

02 GLP_okna_pokoj

Od chlapců z firmy A SERVIS jsme zjistili, že se jejich firma zabývá také čištěním koberců. Toto čištění prý provádí speciálním kotoučovým strojem. Tak jsme se s nimi rovnou domluvili. Tentokrát ale ne na okna, ale právě na vyčištění koberců. Náš dům se snažíme udržovat v čistotě, ale i když jsme koberce klasicky tepovali, jejich zašlý vzhled jim zůstal. Nikdy se nám je totiž nepodařilo vyčistit do hloubky. Firma A SERVIS je dala zase do pořádku. Jsem opravdu potěšena, že stále existují zodpovědné společnosti, po kterých zůstane vždy skvělý výsledek. Jejich službu mytí oken s následnou impregnací nano nátěru a službu čištění koberců kotoučovým strojem opravdu velice doporučujeme.


TAG


3 x komentováno u “Nechcete-li již umývat okna, nechte si aplikovat na sklo nanoimpregnaci

 1. Kateřina Slezáková napsal:

  Mytí oken a nano impregnace oken je naprostá pecka. Mohu jen doporučit.

 2. Monika Pražáková napsal:

  Dobrý den,
  ráda bych vyzkoušela nanoimopregnaci na jednom francouzkém okně a zároveň jestli bych si nemohla nechat vyčistit koberec v ložnici.
  Myslíte, že toto vše stihnete za jedno odpoledne?

  Děkuiji za odpověď Monika

 3. Milan Blecha napsal:

  Zdravím, chci se zeptat, zda čištění koberce nemůže způsobit zničení koberce – vytrhání vláken?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *