full screen background image

Čištění koberců a čalounění v kancelářích. Tepování Praha

Koberce v kancelářích u nás ve firmě dostávají opravdu zabrat. Skvrny od špinavých bot, rozlitá káva apod. jsou každodenním problémem. Několikrát do roka si na čištění voláme jednu firmu, ale musím konstatovat, že výsledek nebyl nikdy úplně dokonalý.  

Dlouho jsem na internetu hledal jinou firmu s dobrými referencemi. Mimo jiné jsem se i dočetl že strojová metoda je při čištění koberců nejúčinnější. Narazil jsem na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která tuto metodu k čištění používá.

Na základě pozitivního hodnocení zákazníků jsem neváhal a A SERVIS LIPKA kontaktoval. Paní na telefonu byla velmi příjemná a ochotná. Podmínkou bylo provést čištění mimo pracovní dobu, aby byly prostory prázdné. Potřeboval jsem opravdu dokonalý výsledek, protože čistota je vizitkou naší společnosti. Firma mi vyšla vstříc, měl jsem pocit, že téměř nic není problém.

Byl jsem mile překvapen, že pracovníci firmy přišli včas. To se opravdu moc často nevidí. Protože jsou prostory u nás ve firmě poměrně velké, pracovníků přijelo hned několik. Pracovali ve skupinkách, aby se vše stihlo a druhý den bylo vše čisté. Pracovali jako opravdoví profesionálové, v tichosti, rychle a zároveň pečlivě.

Nejprve byla použita chemie, která působila několik minut, aby se vsákla hluboko do struktury koberce. Tato chemie působí hloubkově a pohlcuje všechny nečistoty. Pomocí kotoučového stroje pracovníci vykartáčovali celou plochu koberce, aby se chemie napěnila.

Po vykartáčování přišel na řadu výkonný vysavač, který odstranil všechnu nežádoucí špínu.

Po tomto strojovém čištění je nutné koberec ještě pár hodin nepoužívat, aby pořádně proschnul.

S výsledkem jsem byl maximálně spokojen. Dokonce i zaměstnanci okamžitě poznali rozdíl. Koberce byly zářivé, doslova „jako nové“.

Mrzí mě, že jsem nekontaktoval A SERVIS LIPKA už dříve, protože takhle čisté koberce jsme už dobrých pár let neměli. Ještě jednou děkuji za profesionální přístup. Jinou firmu už nechci.

Mytí oken. Výškové práce čištění fasád Praha

Já vím, bude to znít paradoxně, ale je to opravdu tak. Ačkoliv od dětství trpím strachem z výšek a závratěmi, přestěhoval jsem se do bytového domu v centru a bydlím v 11. patře. Nakonec to není tak hrozné, tedy pokud nechodím na balkon nebo moc blízko k oknům. A právě tam vzniká ten největší problém.

25151707 - window cleaner using a squeegee to wash a window

Protože o okna, stejně jak o zbytek bytu, je potřeba se alespoň čas od času starat. Jenže to je prostě něco, co v žádném případě nezvládnu. Jen si k nějakému stoupnu a otevřu ho, v tu ránu se mi zatmívá před očima a jdou na mě mdloby. Takže jsem se rozhodl, že si na mytí oken někoho prostě seženu. A když už jsem byl v tom, nechtěl jsem jen tak někoho, kdo mi okna „ušmudlá“, ale opravdového profesionála.

Počítal jsem samozřejmě s tím, že si s těmito požadavky něco připlatím, ale věřil jsem tomu, že se to vyplatí. Proto jsem tedy začal pátrat na internetu po úklidových firmách, které by byly ochotné pracovat i v bytech soukromníků, provádí mytí oken a bylo by na ně spolehnutí, protože ne vždy díky svému zaměstnání bývám doma a nechtěl jsem si do bytu pouštět jen tak někoho. Na tomto kritériu popravdě ztroskotával jeden kandidát za druhým.

Až jsem na doporučení kolegy z práce narazil na společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. Už z informací, co se mi o nich podařilo dohledat online, jsem tušil, že jsem se trefil do černého. Tohle tušení se změnilo ve skutečnost ve chvíli, kdy jsem se se zaměstnanci poprvé setkal osobně. Vstřícný osobní přístup, sympatické a spolehlivé jednání a především naprosto perfektní výsledek práce. Mohu jedině doporučit!

 


TAG


3 x komentováno u “Čištění koberců a čalounění v kancelářích. Tepování Praha

 1. Monika Martínková napsal:

  Dobrý den,

  jak dlouho je nutné nechat po vyčištění koberec schnout?

 2. Barbora Lelková napsal:

  Vážená paní Martínková,

  koberec je vhodné nechat několik hodin odpočívat, aby důkladně doschnul. Po vyčištění není mokrý, ale jen vlhký.

 3. Lenka Krátká napsal:

  Dobrý den,

  naprosto souhlasím s tím, co je o čištění koberců výše napsáno. Pracovníci této firmy jsou opravdu dochvilní a pracovití. Na začátku také vysvětlí, jak bude jejich práce probíhat a jaké přístroje a pomůcky při ní budou používat. Svoji práci vykonávají pečlivě a svědomitě. Výsledkem jejich práce je dokonale vyčištěný koberec, který vypadá jako právě koupený. Tuto firmu velmi doporučuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *