full screen background image

Mytí oken v rodinném domě už jen přes úklidovou firmu!

Chtěla bych se podělit o zkušenosti s úklidovou firmu A SERVIS LIPKA s.r.o. Máme dvoupatrový rodinný dům, na okraji města, kde bydlíme s rodinou. V domě máme hodně oken i větších prosklených ploch s výhledem do zahrady, proto je jejich údržba náročnější a poslední dobou už na to nestačím.

Je to hlavně díky tomu, že mám hodně práce a času na mytí oken už moc nezbývá a když už se na to chci vrhnout, v tu chvíli si uvědomím, kolik prosklených ploch na mě čeká a radši to dobrovolně vzdám. Chtěla jsem tento problém vyřešit a jako první jsem využila internet, kde jsem narazila na méně známou úklidovou firmu.

Jelikož jsem to chtěla mít rychle zařízené, tak jsem neváhala a ihned zkontaktovala tuto firmu. Termín mně dali až za 10 dní, kdy přijeli dva pracovníci firmy, kteří neustále nadávali na svoji práci a mluvili sprostě. Byla to pro mě nepříjemná zkušenost. Pustili se do práce, která jim trvala opravdu dlouho a na závěr mě dorazilo, když mě předávali údajně vyleštěná okna a skleněné plochy. Všude šmouhy a tahy od mytí. No prostě hrůza. O konečné částce ani nemluvím.

Tentýž den jsem se potkala s kamarádkou a vše ji povykládala. Kamarádka mě uklidnila a předala mě vizitku na úklidovou firmu, se kterou má zkušenosti a která má velice dobré ohlasy. Další den jsem firmu A SERVIS zkontaktovala. Už při telefonátu jsem byla mile překvapena slečnou na druhé straně, která byla velmi milá a vstřícná a mytí oken jsme domluvili do dvou dnů. Přijeli včas, přesně ve stanovenou hodinu. Byli to tři pánové, velice slušní a ihned se pustili do práce, která jim trvala asi polovinu času předchozí firmy.

Vše bylo rychle a hlavně všude zůstalo čisto a nemusela jsem ani šáhnout hluboko do kapsy. Byla to velice příjemná zkušenost a jsem ráda, že jsem na firmu A SERVIS LIPKA narazila. Vřele doporučuji.

Pokud chcete mít krásně nadýchaný koberec, tak strojové čištění koberců je to pravé!

Pracuji v jedné lepší restauraci, žádná třetí třída nebo něco podobného. Dokonce tam máme natažené koberce po celé ploše. Po návštěvnících restaurace samozřejmě nemůžeme chtít, aby se přezouvali, takže se samozřejmě koberce špiní a to nepočítám to kolikrát za den se něco rozlije. Ale s tím se prostě musí počítat.

14874105 - luxury home living room with many windows and blue sofa.

I když to není moje starost, tak jsem tentokrát dostala nařízeno, abych sehnala nějakou úklidovou firmu na čištění koberců. Tak jsem šla na internet a hledala nějakou vhodnou firmu na čištění koberců. Dostala jsem doporučení, vyhnout se  firmám, co nabízí extrakční nebo parní čištění, takže jsem alespoň v klidu mohla přeskakovat firmy, které to nabízejí. Pak se mi dostalo pod ruky strojové čištění koberců, tak jsem si pročítala o čem to je a ukázala to šéfovi, zda s tím souhlasí. Ten řekl, že ano, tak jsem objednala služby firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., která právě strojovou metodu čištění koberců nabízí.

Na centrále jsem si domluvila termín čištění. Dorazili pracovníci firmy a obhlídli si restauraci, aby věděli, kolik metrů je čeká a podle toho mohli namíchat chemii na koberce. Nanesli chemii na všechny koberce, která se musela nechat nějakou dobu působit. Působí dezinfekčně, ničí veškeré bakterie, roztoče a alergeny a váže na sebe veškerou nečistotu. Kdyby se totiž ta chemie neaplikovala, tak by efekt čištění nebyl správný.

Po uplynutí doby působení chemie začali kartáčovat koberce velkým kotoučovým strojem s vysokým vlasem, kterým jsou schopni vyčistit i koberec s vysokým vlasem. Přejížděli jím po kobercích, na kterých vznikala pěna s navázanou špínou. Po ošetření koberců kotoučovým strojem začali koberce vysávat vysoce účinným turbo vysavačem.

Můžu říct, že strojová metoda čištění koberců je opravdu účinná a čistí koberce opravdu skvěle a dokáže je zbavit všech fleků a skvrn. Dokonce působí koberec opět nadýchaným dojmem a i barva se krásně rozzářila. Šéf byl natolik nadšený, že se rozhodl pro dlouhodobou spolupráci. Tímto bych chtěla poděkovat firmě A SERVIS za jejich skvěle odvedenou práci a jejich služby ráda doporučím dál.

 


TAG


3 x komentováno u “Mytí oken v rodinném domě už jen přes úklidovou firmu!

 1. Anna Staňková napsal:

  Dobrý den,

  je chemie, kterou používáte, vhodná také do prostředí s malými dětmi? Děkuji za odpověď.

 2. Barbora Lelková napsal:

  Dobrý den paní Staňková,

  chemie, kterou firma A Servis Lipka na čištění koberců používá, je vhodná jak do prostředí s dětmi, tak i se zvířaty.

  Hezký den.

 3. Božena Svobodová napsal:

  Dobrý den,

  službu mytí oken jsem od firmy A SERVIS LIPKA také využila a nemůžu si ji vynachválit. Okna její pracovníci myjí opravdu pečlivě a dokáží je krásně vyleštit. Pokud i vy ostatní potřebujete umýt okna, tak zavolejte do A SERVISU. Nikdo jiný je vám tak precizně neumyje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *