full screen background image

„Čištění Praha“  zajistí detailní vyčištění a kvalitní navoskování podlahy

V poslední době se nám strašně často špinila podlaha, čímž se i mnohem více ničila, a dost často nám to na ní klouzalo. Dozvěděli jsme se, že tohle všechno se dá vyřešit nanesením vosku. Kontaktovali jsme firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., voskování linolea, čištění podlah Praha  a poprosili je o radu, jak v našem případě postupovat.

Velice ochotná slečna nám vysvětlila, jaké jsou výhody vosku, vysvětlila nám, jak voskování probíhá a slíbila, že nám pošle předběžnou cenovou kalkulaci. Poradila nám také, že bychom si ještě před nanesením vosku měli nechat podlahu důkladně vyčistit, aby se odstranily všechny nečistoty a nezůstaly zakonzervované pod voskem.

Cenová kalkulace nám dorazila e-mailem velice brzy, a jelikož jsme s cenou souhlasili, stačilo si už jen s firmou domluvit vhodný termín. S tím nebyl vůbec žádný problém, snažili se vyjít vstříc našemu programu a nakonec jsme vymysleli termín, který oběma stranám vyhovoval.

Čištění podlahy bylo opravdu detailní. Kotoučový stroj vkartáčoval čisticí prostředek pečlivě na všechna místa a nečistoty se podařilo odstranit beze zbytku. Na závěr se podlaha ještě přetřela čistou vodou, aby se neutralizovala od použité čisticí chemie.

Po důkladném proschnutí podlahy se mohlo přistoupit konečně k jejímu voskování. Zaměstnanci servisu nanášeli vosk ve třech vrstvách, dokud nevznikl jednolitý povrch. Rozdíl byl vidět okamžitě, podlaha se krásně leskla. Vosk také zabraňoval uklouznutí. Z dlouhodobější perspektivy teď také vidíme, že se naše podlaha od nanesení vosku mnohem lépe udržuje, protože se v ní neusazují tolik nečistoty.

Důkladné vyčištění a navoskování bylo to nejlepší, co jsme pro naši podlahu mohli udělat. Jistě nám teď mnohem déle vydrží. Děkujeme A SERVISU za perfektní a odbornou práci!

 

Příznaky workoholismu. Klasické situace, které o člověku vypovídají, že je workoholik

V dnešní době spousta lidí usiluje o úspěch a všichni chtějí mít skvělou práci a skvělý byznys, tudíž v práci tráví čím dál více času. Ovšem člověk by měl znát i příslušnou hranici.

Například jasným znakem workoholismu je závislost na dlouhodobé a náročné práci. Čím je práce náročnější a dlouhodobější, tím lépe. Pocit z toho, že na dotyčného čeká náročný a těžký úkol ještě zvyšuje jeho nasazení se do něj pustit.

40824108 - slippers on the mat, top view with space for text

Dalším příznakem je, že člověk naprosto vymění osobní život za práci. Spousta lidí se cítí osamělými, a tak raději utíkají k práci, kde se alespoň cítí užiteční. Je to však pouze bludný kruh. Práce není dobrým partnerem pro život, osamělost se prohlubuje a potřeba pracovat s větším nasazením naopak roste. A bohužel v dnešní době se jedná o čím dál více rozšířený problém. Dále neumí vůbec odpočívat. Odpočinek je pro něj prosté slovo a nevidí důvod, proč by takto měl mrhat svým životem.

A asi nejklasičtějším příznakem je neustále nutkání něco zařizovat, organizovat, prostě cokoli dělat, jen nesedět nad dobrou knihou nebo televizí. Dotyčný bude raději čistit koberec, i když bez speciálních prostředků je to zcela zbytečná činnost, která mnohdy bývá více ke škodě než-li k užitku. V těchto případech je opravdu lepší kontaktovat odborníky, například úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění koberců Praha 1, která dokáže vyčistit jakoukoli špínu a to velice šetrně a za dobrou cenu. Proto si opravdu raději zkuste někdy udělat chvíli volna a tuto práci přenechejte jejím zkušeným zaměstnancům, kteří s tím mají mnohem více zkušeností.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *