full screen background image

Po strojovém čištění bude každá podlaha jako ze škatulky

Podlaha v naší restauraci dostává každodenně pekelně zabrat. Především v poslední době se nám nahromadilo spoustu firemních večírků, které často bývají hodně veselé, především pánská společnost se dokáže bavit hodně bujaře. Spousta nápojů se při tom rozlije, občas skončí na podlaze i nějaké to jídlo. I přes pravidelné vytírání, už podlaha není to, co bývala. Majitel přišel s tím, že je třeba domluvit strojové čištění podlahy, které se o ní postará důkladně. Vyčistí ji do hloubky, zlikviduje všechny nečistoty, i ty zašlapané.

Dostal jsem za úkol takovou firmu najít. Nebylo to jednoduché, kdybych třeba najal někoho, kdo nepoužívá kvalitní čisticí prostředek, mohla by se podlaha dokonce zničit. Proto jsem se poradil s kolegy, známými, hledal jsem hodnocení na internetu a nakonec jsem vybral A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění podlah Brno. Vypadal velice slibně a nakonec se také ukázalo, že to byla perfektní volba.

Pracovníci této firmy nanesli na podlahu svou speciálně vybranou chemii se zásaditým pH šetrným k podlahovým povrchům. Potom přišla na řadu práce s kotoučovým strojem. Tento stroj je vybaven rotačními kartáči s dlouhými štětinkami, ty zajistí kartáčování podlahy po celém jejím povrchu i do hloubky. Čisticí chemie je tak účinná, že netrvalo dlouho a podlaha v naší restauraci byla vyčištěna dokonale do všech koutů.

Závěrečným vysáváním se kromě nečistot podařilo zbavit mastnot a vlhkosti. Aby na podlaze nezůstávaly zbytky chemie, přetřela se ještě nakonec čistou vodou, která chemii neutralizovala.

Podlaze byla věnována taková péče, že by si z takového přístupu mohl vzít příklad kdejaký zkrášlovací salón. A SERVIS to s čištěním stoprocentně umí.

 

Chystáte se do Paříže? Tak prostě musíte navštívit tato místa

Paříž je krásná a stojí za návštěvu v jakékoliv roční době. Je to prostě město, které snad nikdy neomrzí. A pokud tam jedete poprvé, tak věřte, že vás čeká opravdu skvělý zážitek. A co na svém výletě po Paříži nesmíte vynechat?

Třeba Eiffelovu věž, což je vám už stejně jasné. To by byl prostě hřích a vy to víte. Eiffelovka stojí za návštěvu hlavně večer, vážně. Vyhnete se opravdu dlouhé frontě a uvidíte osvícený kolos, který v každou celou hodinu bliká. Budete si připadat jako na diskotéce a odnesete si skvělý zážitek. Nehledě na to, že toto je prostě romantika jako trám.

 

57648078 - cleaning leather sofa at home

Kam určitě ještě musíte zamířit, tak na Champs Elysées. Je to nejen krásná ulice, která stojí za zhlédnutí, ale je také plná obchodů, což ocení hlavně ti, kteří rádi tráví čas nakupováním. Ale na své si tady přijdou i milovníci aut. Na této hlavní třídě se totiž nachází salony Peugeotu, Renaultu, Mercedesu nebo Citröenu.

A co dál? No přece Vítězný oblouk. Máte to od Champs Elysées kousíček. Po zdolání schodů stanete na samém vrcholu oblouku a nabídne se vám podívaná, která za funění po schodech stojí. Uvidíte odtud na všechny strany Paříže.

Další na seznamu je Sacre Coeur. Nádherná stavba, která se tyčí nad celou Paříží na vrcholku Montmartre. Je odtud kouzelný výhled na město a můžete se sem dostat metrem. Paříž je zkrátka nádherná a každý by se měl do ní podívat. A vůbec není tak drahá, jak se říká, zájezd do Paříže můžete sehnat i pod čtyři tisíce na osobu, což opravdu není žádná pálka. Některé věci, které považujete za drahé a tím tak nedosažitelné prostě ve výsledku drahé nejsou. Například i úklidové firmy. Takové čištění koberců od A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno, je zaručeně dostupné a určitě se vyplatí jej využívat.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *