full screen background image

Rádi posloucháte hudbu houslí? Tak potom si určitě musíte poslechnout Lindsey Stirling

Její umění totiž není jen pastva pro uši, ale i pro oči, poněvadž je i vynikající tanečnicí, a opravdu málokdo umí perfektně hrát na housle a u toho ještě předvádět všelijaké taneční kreace. Vystupuje jak živě, tak má řadu videí i na Youtube, která určitě stojí za zhlédnutí.

Lindsey Stirling se narodila ve městě Santa Ana v Kalifornii. O svém dětství říká, že byla vychovávána ve skromné domácnosti a neměnila by svá dětská léta za nic. Vzhledem k omezeným finančním možnostem její rodiny si její rodiče mohli dovolit platit jí pouze půlku lekce houslí týdně a dle slov jejího učitele se „dítě nenaučí hrát na housle za pouhých 15 minut týdně“. Její rodiče na tom však trvali a tak jako pětiletá začala hrát na housle.

Od dětství byla fascinovaná i tancem, ale rodiče jí z finančních možností mohli dovolit pouze jedno. Ale postupem času měla více možností a zkušeností a začala se samozřejmě věnovat i tanci, který často zahrnuje do svých vystoupení. Nejvíce ji prosadila v soutěži Amerika má talent. Její výkony byly porotci nazvány jako „elektrizující“ a rychle získala ohlas publika, ale poté, co se pokusila zrychlit své taneční kroky ve svém čtvrtfinálovém postavení, jí porotce Piers Morgan řekl: „Nejsi netalentovaná, ale nejsi dost dobrá na to, abys poletovala vzduchem a při tom se snažila hrát na housle. Porotci jí řekli, že musí být ve skupině, že sama takto vystupovat nemůže.

Ale začala se prosazovat na internetu a dneska mají její videa obrovskou sledovanost a koncerty má plné lidí. Takže pokud milujete hru na housle, určitě doporučuji. Někdy narazí člověk na něco, co si zamiluje. Například moje máma si teď zamilovala úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců a sedaček Brno, protože nám koberec vyčistili tak dokonale, že vypadá jako nový.

 

Odstranění fleků a šmouh z podlahy.  Strojové čištění podlah Brno

Moje dcera se rozhodla, že začne cvičit a tak si nakoupila cvičící programy, kde je hlavně zumba a aerobic. Ale jelikož máme v obýváku podlahu, kde ji to stále podkluzovalo, tak si na to koupila boty, které že bude mít pouze dovnitř na cvičení. Ale bohužel, nemám tušení, kde ty boty koupila a co to bylo za značku, ale po její první cvičící lekci byla podlaha samá tmavá šmouha.

45610025 - happy male worker cleaning floor with vacuum cleaner appliance

 

Snažily jsme se to obě vydrhnout, ale marně. Nakonec jí bylo jasný, že to dolů nepůjde, a že na to bude potřeba nějaká úklidová firma. Po přečtení několika článků a jsme se rozhodly pro úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění a impregnace podlah Brno. Všichni na ni pěli samou chválu, tak jsem do toho nešla tak nervózní, protože to pro mě byla aspoň nějaká záruka, že to nebudou vyhozené peníze. A musím říct, že opravdu stálo, protože jsem s výsledkem jejich práce byla nadmíru spokojená.

Moje podlaha byla skutečně pořádně vyčištěná, co vyčištěná, byla jako nová. Šmouhy od podrážek bot samozřejmě zmizely do jedné. A vše to stihli za vážně hodně krátký čas, byli opravdu dobře sehraní. Tímto bych chtěla všem službu čištění podlah Brno od A SERVIS doporučit, odvedli totiž opravdu skvělou práci. Jedinou nevýhodou služby od A SERVIS touto strojovou metodou je, že je o něco dražší než u většiny firem. Ale za tu kvalitu, kterou mi nabízejí, jsem ochotná si připlatit. Navíc podlaha poté vydrží čistá opravdu dlouho, takže se to ve výsledku vyplatí i finančně, jen se člověk nesmí nechat odradit. Teď mi stačí podlahu jednou týdně přetřít a stále vypadá k světu.

 

 


TAG


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *