full screen background image

Čištění prosklené fasády, výškové mytí oken. Práce ve výškách Praha 6

Naše administrativní budova je prakticky celá skleněná, takže uklízečky mají nejvíce práce s mytím oken, ale pouze zevnitř, zvenku je možné mytí pouze z vysokozdvižných plošin a pomocí horolezecké techniky, všechny okna jsou ve výšce. I přesto, že naše uklízečky ať s tím dělají co dělají, skla nikdy nejsou úplně lesklá a naleštěná. Navíc sídlíme v hodně frekventované a rušné ulici, takže jsou i často zaprášená. Já jsem správcem této budovy a byl jsem majitelem pověřen, abych našel nějakou úklidovou firmu, která provádí mytí oken ve výškách a nabízí i impregnaci, aby se okna už potom tolik nešpinila.

Nakonec jsem vybral firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce Praha 6, mytí skleněné fasády, čištění oken, která jako jedna z mála splňovala všechna naše kritéria. Zavolal jsem jim a domluvil jsme se s nimi na kalkulaci a termínu a všech dalších náležitostech. Dobrý dojem na mě už udělali jen přes telefon, protože byli opravdu vstřícní a snažila se nám maximálně podřídit ve všech okolnostech.

Za týden k nám přijel tým pracovníků a za pár hodin měli všechno hotové. A o tom, že by svou práci odflákli, nemůže být řeč. Všechna okna byla perfektně vyčištěná a po nanesení jejich impregnace nám vydržela čistá opravdu dlouho, protože prach a nečistoty vždycky smyl déšť. Tímto bych chtěl jejich službu mytí oken Brno všem doporučit, protože jsou zárukou kvality, která se dneska na přeplněném trhu všelijakých úklidových společností špatně hledá.

Kvalitu jejich služeb si můžete ověřit i na internetu, kde najdete spoustu kladných recenzí, díky kterým jsme je našli i my, a měli tak možnost připojit se k řadě spokojených zákazníků. Využití jejich služeb je sice finančně náročnější, ale z dlouhodobého hlediska je to investice, která se určitě vyplatí.

Vyčištění fleku od barvy z líčidel. Strojní čištění skvrn z koberců a sedaček, Praha 5

Moje dospívající dcera propadla kouzlu líčení se a nakoupila si hromadu stínů a podobně a v jednom kuse s tím experimentuje. U zrcátka s tím dokáže sedět celé hodiny. A začínám mít pocit, že to pěkně přehání. Ale jednou to přehnala tak, že jsem jí už pěně vynadala, protože jí stíny neskončily na obličeji, ale na koberci. A jednalo se o výrazně barevné sypké stíny, takže se jí hezky zažraly do chlupatého koberce v jejím pokoji. Snažily jsme se to vyčistit, ale moc jsme nepořídily. Spíš jsme to rozmatlaly.

36436770 - shaggy carpet. 3d illustration isolated on white background

Nakonec jsem si musela přiznat, že bude nejlepší, když to přenechám odborníkům. Proto jsem dala dceři za úkol, aby našla opravdu nějakou kvalitní úklidovou firmu. A po tom, co u toho seděla asi tři hodiny, mi řekla, že se jí nejlepší zdá firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., profesionální čištění sedaček, koberců Praha 5. Zavolala jsem jim a domluvila se s nimi na termínu, kalkulaci a tak podobně. V daný den přijeli a pustili se do práce. A musím říct, že jsem s nimi strašně moc spokojená.

Jejich čištění koberců Brno zahrnovalo strojové kotoučové čištění, které funguje na jiné bázi než extrakční čištění, takže na koberci nezůstaly žádné nežádoucí skvrny a koberec nádherně vyčistili. Vypadal opravdu jako nový, úplně prokoukl. A měli to hotové rychlostí blesku.

Moje dcera si tak vesele může experimentovat dál a nedělat si zbytečně vrásky, když se jí sem tam něco vysype. Víme, že zaměstnanci z úklidové společnosti A SERVIS LIPKA naše koberce vždy zbaví nežádoucích skvrn a to za velmi příznivou cenu, takže mi není líto do toho investovat.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *