full screen background image

Služby a zakázky čištění měst dnes i ve veškerém komfortu

Nároky zákazníků neustále narůstají. Oproti úkolům, které je nutno zvládnout, v nepřímé úměře jako by bylo k dispozici stále méně času. Inovace strojů a zařízení míří však stále kupředu, takže je dnes možné se spolehnout na usnadnění určitých operací a zjednodušení úkonů. Ne však na úkor kvality.

Řeč je zde momentálně především o výběru v širokém spektru nákladních užitkových vozů multicar, které se stávají nepostradatelnou součástí autoparků všech firem zaměřených na technické služby měst a obcí. Nejde jen o vozy samotné – kvalita a důmyslnost se nyní soustředí i na jejich doplňky.

 

Podmanit si všechna čtyři roční období

Výhodou je proto široká nabídka cca 300 druhů nástaveb pro letní i zimní udržování veřejných prostor a komunikací. Ke komunálním vozům multicar se v současnosti druží i vozidlo Hako Citymaster, jenž se stal ve snaze o čisté prostředí nezanedbatelným pomocníkem.

Za zmínku ale rozhodně stojí například i výměnné zametací stroje. Disponují srozumitelnou a přehlednou konstrukcí, která je naprosto nenáročná na údržbu. A zde jsme u otázky času, zmíněného výše, protože v jednoduchosti bývá krása – v tomto konkrétním případě spíše rychlost a pohodlí.

 

Rozmanitost terénu a sníh však milosrdností neoplývají

Výborné řešení nabízí pro extrémní podmínky, či běžně v rámci zimního období, vozy s náhonem na všechna čtyři kola multicar 4×4, jejichž nabídka též stojí za zvážení a prostudování. Vzhledem k některým náročným požadavkům údržby plochy se tyto vozy drží na špičce zájmu pro svou kompatibilitu v náročném prostředí.

 

Užitek kolem, komfort v sobě

V neposlední řadě výrobci těchto užitkových vozů myslí na jejich obsluhu. Řidičům multicar se dostává pohodlí a bezpečí v nadstandardních mezích. Počínaje výhřevem kabiny, přes omezení hluku a výborný přehled díky speciálně vyvinutému čelnímu oknu vozu až po autorizovaný servis, který se postará o veškerou údržbu.

Starost o čisté město dnes již nemusí být útrapou, Může být něčím, co si vychutnáme.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *