full screen background image

Co dělat o víkendu? Co třeba vyrazit na vyhlídkový let!

Není to jen o dárkových certifikátech na vyhlídkové lety, jak byste si možná mohli myslet. Vyhlídkové lety dokážou vyplnit třeba váš vlastní volný víkendový čas. Není nad to, uspořádat si takový krásný rodinný víkend, jehož zakončením bude vyhlídkový let. Prostě taková třešnička na dortu v oblacích. Až budete přemýšlet o tom, kde si vyhlídkový let Brno, vyhlídkový let Praha nebo vyhlídkový let Ostrava máte objednat, vsaďte na firmu pilotemnazkousku.cz.

 

Proč právě pilotemnazkousku.cz ?

Vyhlídkové lety Brno, vyhlídkové lety Praha, vyhlídkové lety Ostrava a také vyhlídkové lety České Budějovice, Hradec Králové, Karlovy Vary, Příbram, Mladá Boleslav, Benešov, Plzeň, Roudnice, Vyškov či Sazená totiž budete objednávat přímo u jmenované firmy, která vyhlídkové lety sama realizuje. Žádné překupnictví se tudíž nekoná. Pilotemnazkousku.cz patří k největším leteckým společnostem na vyhlídkové lety v České republice. Týdně uskuteční více než desítky vyhlídkových letů. Radost udělala již více než 35 tisícům spokojených klientů. Tito piloti prostě svou profesi – létání – milují. A těší se na každého nového zákazníka. Těší se samozřejmě i na staronové účastníky vyhlídkových letů.

 

Nejen klasika

Měli byste možná vědět, že se nemusíte účastnit pouze klasického vyhlídkového letu Brno, vyhlídkového letu Praha, vyhlídkového letu Ostrava nebo vyhlídkového letu nad jiným městem, jinou krajinou České republiky. Můžete si vyzkoušet také pilotování vrtulníku, pilotování letadla, přistání na Ruzyni. Můžete dokonce pilotovat letadlo po Evropě, zaletět si do Chorvatska nebo pilotovat velké letadlo Cessna. Pokud se chystáte do vzduchu poprvé, určitě vás pro začátek uspokojí klasické vyhlídkové lety – třeba vyhlídkové lety Brno, vyhlídkové lety Praha nebo vyhlídkové lety Ostrava.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *