full screen background image

Allcons se řadí mezi přední výrobce ocelových konstrukcí

V dnešním světě, kde existuje konkurence na každém rohu, není vůbec snadné se prosadit. Společnosti Allcons se to však podařilo. Díky nabídce komplexních a kvalitních služeb. Tato společnost projektuje a realizuje ocelové konstrukce po celé České republice i kdekoli po celém světě již 25 let. Její projekty jsou tak k nalezení ve Francii, Egyptě, Kanadě, Číně, Turecku a mnoha dalších zemích, které vás jen napadnou.

 

Široké portfolio kvalitních služeb

Společnost Allcons pro své zákazníky zajišťuje vše od přípravy studie, přes projektování až po dodávku a montáž ocelových konstrukcí. V jejich nabídce najdete nejen ocelové konstrukce haly, ale také ocelové střešní konstrukce. V jejich týmu se nachází dostatečné množství zkušených odborníků, kteří jsou k dispozici také jako konzultanti a poradci v oblasti ocelových konstrukcí.

V referencích této firmy naleznete elektrárny, mostní konstrukce, odprašovací systémy, haly, ale i fotbalové stadiony či potrubní systémy. Firma Allcons si navíc dokáže poradit s jakoukoli atypickou ocelovou konstrukcí. Zároveň nabízí kompletní stavební dozor.

 

Efektivní řešení pro každého

Společnost Allcons vždy respektuje přání a požadavky svých klientů. Jejich cílem je navrhnout svým klientům ekonomické a kreativní řešení, které uspokojí a naplní požadavky klienta. Veškeré práce proto provádí v součinnosti s klientem, který je pro společnost Allcons vždy na prvním místě.  Po odsouhlasení a schválení, vyrobí, dodá i namontuje samotnou ocelovou konstrukci.

Prověřené materiály

Společnost Allcons používá k výrobě ocelových plátů a jednotlivých součástí pouze prověřené kvalitní materiály, včetně moderních technologií výroby. Díky tomu zaručuje dlouhou životnost svých ocelových konstrukcí.

Zrealizujte i vy svůj projekt s firmou Allcons a zařaďte se mezi spokojeného zákazníka.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *