full screen background image

Kam pro hutní materiál? Do Buchlovic

Poptáváte jekly, nerezové trubky, ocelové tyče, ocelové trubky a další hutní materiál? Pokud je sháníte pravidelně, je třeba najít spolehlivého dodavatele s přívětivým jednáním a dostatečnými skladovými zásobami, abyste na požadovaný materiál nemuseli nikdy čekat.

Hutní materiály již dlouhé roky dodává buchlovická společnost FAVEX s.r.o. Od roku 2005 má zavedený systém jakosti splňující požadavky normy EN ISO 9001:2015 a přímo ve skladu nabízí více než 1500 položek hutního materiálu. Vše je skladované v moderní a zateplené skladovací hale s rozlohou 10 000 m2.

 

Nabídka hutních materiálů je bohatá

Ocelové tyče, svařované ocelové profily, ocelové svařované trubky, bezešvé ocelové trubky. Hladké válcované za tepla, přesné tažené za studena, vstřikovací trubky, svařované hladké profily, ploché tyče válcované za tepla. Celá řada typů, které najdete přímo vypsané na webových stránkách firmy.

Z nerezové oceli jmenujme bezešvé trubky, svařované trubky, tyčovou ocel, uzavřené profily.

 

Odešlete nezávaznou poptávku online

Zajímaly by vás ceny? Chcete vědět, zda máte nárok na množstevní cenu? Vyplňte nezávaznou poptávku online a vše zjistíte. Nezapomeňte přidat povinnou informaci o tom, kdy zboží potřebujete.

Formulář pro nezávaznou poptávku najdete přímo na webu Favex.cz.

 

3D laserový pálicí stroj i automatické dělicí linky

Kromě prodeje hutního materiálu nabízí firma i další služby. Díky 3D laserovému pálicímu stroji, který zakoupila v roce 2019, zvládá kolmé pálení profilů a trubek, pálení složitých řezů pod úhlem a výrobu polotovarů. Přesnost při tomto obrábění je +/- 0,1 mm. Automatické dělicí linky dokážou dělit trubky, profily a plné materiály. Poloautomatická pásová pila je určena pro dělení trubek, čtvercových a obdélníkových profilů.

Firma má celou řadu vybavení a samozřejmě je schopná zorganizovat také dopravu hutního materiálu přímo k zákazníkovi.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *