full screen background image

Co se dá stihnout za 3 hodiny?

3 hodiny rozhodně nejsou nějakým výrazně velkým časovým pásmem. Zkuste si jen vybavit alespoň pár činností, které se za 3 hodiny dají stihnout. Za 3 hodiny můžete připravit luxusní oběd o více chodech. Za 3 hodiny také můžete velmi důkladně uklidit v interiéru a provádět další jednodušší činnosti. Rozhodně byste se ale nepouštěli do žádných složitějších oprav a stavebních činností. Na většinu z nich prostě 3 hodiny nestačí. Neplatí to ale o všech činnostech.

 

Za 3 hodiny můžete velmi účinně zateplit dům

Odborné a specializované firmy dokáží během tří hodin provést zateplení v rodinných domech, po kterém nezůstane nepořádek a možná o něm ani nebudete vědět. Nejedná se o žádné provizorní a dočasné řešení, ale o plnohodnotné zateplení, které dokáže v rodinných domech dosáhnout úspory až 30% ze současných výdajů na vytápění. Těchto účinků přesně dosahuje tepelná izolace Magmarelax, na kterou se specializuje společnost IP Izolace Polná.

 

Foukaná minerální izolace pro izolování stropů

Zateplení stropů a podlah na půdě má z hlediska tepelných ztrát domácností opravdu nečekané účinky. A nezáleží na tom, zda máte na svém domě plochou, pultovou nebo šikmou střechu. Všemi uniká velké množství tepla. V zimě, kdy objekty vytápíme, vzniká v interiéru velké množství teplého vzduchu. Ten má samozřejmě menší hustotu, je lehčí a stoupá vzhůru ke stropu. Pokud strop není zateplený, uniká ven téměř bez užitku. Tepelná izolace Magmarelax dokáže těmto tepelným únikům skvěle zabránit.

 

Jediný pracovník zajistí celou realizaci

Systém Magmarelax je vysoce účinná foukaná minerální izolace z těch nejkvalitnějších materiálů. Izolační účinky této izolace jsou maximální. O její správnou aplikaci se stará jediný pracovník. Materiál je složen v nákladním automobilu, ze kterého je na místo určení dopravován pneumaticky, pomocí hadice. Hadice se zavede na půdu rodinných domů a o její obsluhu se stará jediný pracovník. Vyhnete se tak stavebními nepořádku a po domě se vám nebude pohybovat parta montážních dělníků. Specialista na aplikaci vždy zajistí na půdě vytvoření souměrné vrstvy materiálu bez mezer, kterými by mohlo teplo unikat.

 

Kompletní informace najdete na www.ippolna.cz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *