full screen background image

Co umí průmyslové šicí stroje?

Pokud se věnujete výrobě textilních produktů, potom pro vás jistě není průmyslový šicí stroj neznámým pojmem. Průmyslové šicí stroje dokáží práci velice ulehčit. Dají se využít k šití, k přišívání knoflíků, k okrasnému zakončování okraje látky mušlovým stehem, pořídit si můžete i vyšívací automaty či stroje, které umí našívat korálky. Pokud potřebujete nový průmyslový šicí stroj, máme pro vás tip, kde ho můžete sehnat za velice příjemnou cenu…

Výběr z modelů různých značek

Na výrobu průmyslových šicí strojů se specializuje hned několik značek. Nelze jednoznačně říci, která z nich je nejlepší, protože každá značka vyrábí stroje jinak a s jinými funkcemi. Mezi osvědčené značky ale bezesporu patří – Siruba, Pfaff a Juki. Velmi oblíbené jsou v poslední době také průmyslové šicí stroje značky Texi. Šicí stroje této značky mají totiž moderní a tiché AC servomotory. Jejich výhodou je i (v porovnání s ostatními) nižší cena a bohatá výbava.

Vše na jednom místě

Na prodej průmyslových šicích strojů všech zmíněných značek se v České republice specializuje internetový obchod sici-centrum.cz. V jejich nabídce nejen stroje ale i veškeré příslušenství k nim. Vybírat zde můžete podle značky i typu stroje. Pokud si s výběrem nebudete vědět rady, vůbec to nevadí. Odborníci z sici-centrum.cz vám s výběrem vhodného modelu pomohou. V nabídce najdete také moderní pytlovací stroje. Ty dokáží vaše zboží rychle zabalit do pytlů (možný je i potisk) a pevně zašít. K otevření pytle potom stačí jen lehce zatáhnout za nit. Budete tak mít jistotu, že vaše zboží bude chráněno před poničením. Některé modely je navíc možné použít i jako plně mobilní a nezávislou balící linku.

 

Více informací a cenovou nabídku najdete na www.sici-centrum.cz
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *