full screen background image

Dobré tipy pro vaše podnikání

Ne nadarmo se říká, že dobrá rada je nad zlato. A my pro vás máme dnes hned tři a to úplně zdarma. Nechte si doporučit užitečné a praktické rady pro své podnikání. A až to budete skutečně potřebovat, jako když je najdete.

Mechanické převodovky, vysoce účinné paralelní převodovky, ale i nezbytné zabezpečení proti požáru – to vše se vám může v určité fázi vašeho podnikání hodit. A kam se tedy obrátit pro radu?

 

Oheň je dobrý sluha, ale špatný pán

Nikde jinde toto přísloví neplatí tak výrazně, jako právě v podnikání. Vždyť škody způsobené tímto nezkrotným živlem se snadno mohou vyšplhat do miliónů! Preventivní ochrana před požáry je proto velmi důležitá. Ruku v ruce s ní jde ale nutnost nastudování složitých předpisů a leckdy spletité legislativy, na kterou běžný podnikatel nemá čas a – přiznejme si to – ani chuť.

Mnohem lepší je svěřit se do rukou odborníků. Profesionálové z Pyroboss zabezpečí vaše objekty po všech stránkách.

·Zajistí neustálou informovanost o všech změnách, nařízeních a pravidlech.

·Minimalizují rizika vzniku požáru.

·Odborně proškolí zaměstnance pro mimořádné situace.

·Vypracují nezbytnou dokumentaci.

·Pomohou vám i v případě kontroly orgány státní správy, za svou prací si totiž stojí.

Díky nim můžete snadno snížit náklady vynaložené na místo technika požární ochrany a zároveň si užívat pocit klidu a bezpečí, který je při kvalitně vedeném podnikání doslova k nezaplacení. Služby Pyroboss využijete i v případě, že stavíte nebo rekonstruujete nový objekt a potřebuje zodpovědným úřadům předložit kvalitní a bezchybnou dokumentaci, bez které se neobejde např. kolaudace. A pokud přece jen k požáru dojde, bude se vám díky kompletní dokumentům od odborné firmy snadněji vymáhat maximální plnění od pojišťovny.

 paralelne-prevodovky-PM-PR-PC

Kvalitní komponenty šetří vaše náklady

Paralelní převodovky nebo šnekové převodovky pro hnací stroje dokáží své uživatele také značně potrápit. Patří snad k nejporuchovějším dílům vůbec a to často jen díky (ne)kvalitě použitých materiálů. Ty od společnosti Forin jsou ale vyrobeny za pomoci nejnovějších postupů a vysoce kvalitních materiálů, takže vás nezklamou ani v nejvytíženějším provozu. Šetřete své nervy i čas nákupem kvalitních komponentů. Rozhodně se vám to vyplatí.  
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *