full screen background image

Dobrý pocit z firmy, která prováděla čištění podlah

Nedávno jsem při brouzdání po internetu narazila na firmu, která čistí koberce a podlahy všeho druhu. Dočetla jsem se, že firma A SERVIS LIPKA nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Díky tomu je schopna podlahy vrátit do stavu novosti, a to formou zakonzervování voskem. Říká se tomu odborně – průmyslový polymer. Pro mě jsou to neznámé práce a novinky, ale proč to v budoucnosti nevyužít. Jejich kotoučové stroje zaručí při správné manipulaci a odhadu znečištění splnit požadovaný cíl.

Říkáte si, proč se o tom všem takto rozepisuji? Nechtěla jsem vypadat jako špion, nebo že jim nedůvěřuji, ale chtěla jsem se přesvědčit, zda je vše pravdou. Dnes můžete pověsit na internet cokoliv. Známe to, když hledáme konkrétní služby a potom nestačíme zírat. Firma opravdu vystupuje velmi profesionálním dojmem a chování zaměstnanců je jak lidsky, tak i v profesně velmi vstřícné.

 01Čištění a voskování podlah

Plovoucí podlaha, která se nemá při běžném úklidu příliš namáčet vodou, se leskla a zářila jako, by ji právě položili novou. Bála jsem se použít matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím prý se docílí, že povrch zůstává delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny.

 Mám velmi dobrý pocit, že jsem poznala a přímo vyzkoušela služeb s výše zmiňovanou firmou. Recenze opravdu nelhaly, proto tuto firmu všem d o p o r u č u j i .

Jako na drátku, čištění a voskování podlah

 02 Voskování podlah

Dobrý den, jsme manželé v důchodu a vlastníme velký byt. Protože v něm žijeme už dlouhá léta, nechceme se na stará kolena stěhovat, i když by nám to velmi usnadnilo starost s úklidem. Běžný úklid sice ještě společně zvládáme, ale jednou za čas je potřeba vzít úklid „od podlahy“, a na to nám sil moc nezbývá. Je to pro nás nadlidský úkol, proto jsme se rozhodli sáhnout do rodinného rozpočtu a zajistit si nějakou spolehlivou firmu, která se takový úklid postará bez naší přítomnosti. Naši dlouholetí známí nás od toho kroku zrazovali a jiní naopak pomohli při hledání.

Já jsem alergický na prach, tak se nemohu bohužel pohybovat v případě generálních prací ve svém bytě. Nevěděli jsem zprvu, jak z této situaci vycouvat, ale kamarádi nám pomohli a vyhledali firmu  A  SERVIS LIPKA, s.r.o., která provádí generální úklidy a strojové čištění podlah i koberců kotoučovým strojem. Zvládnou vyčistit téměř všechny podlahy a dokonce i zakonzervovat voskem. To se mně jeví přímo jako zázrak, ale je to skutečnost.

Zaměstnanci jsou velmi vstřícní, fundovaní a firma ručí za jejich nejen spolehlivost, ale i profesionalitu a odborný přístup k práci jim zadanou. Kromě tohoto ještě provádí čištění koberců kotoučovým strojem a navíc odborně podlahy umí zakonzervovat, a tím prodloužit jejich životnost. Dohodli jsme ihned termín, cenovou kalkulaci, která pro nás byla přijatelná a vše běželo jako na drátku. Domluvili jsme si čas, v kterém jsme opustili byt a nechali vše na odbornících.

Když jsme se vrátili do našeho bytu, oba jsme zírali s pusou otevřenou. Koberce zářily oživenými barvami a vlas byl jako u nového, právě zakoupeného koberce. Dlažba v koupelně a v kuchyni vypadala jako nově položená, hlavně spáry. Vše bylo ošetřeno pololesklým voskem. Manžel hned zkoumal, zda navoskovaná podlaha neklouže – a neklouzala, což pro nás bylo velmi důležité! Zaměstnanci nás zároveň ujistili, že teď běžné vytírání bude daleko příjemnější a bez většího tlaku a dřiny. Této firmě patří velké díky a mohu všem doporučit jejich skvělou službu strojové čištění a voskování podlah.


TAG


17 x komentováno u “Dobrý pocit z firmy, která prováděla čištění podlah

 1. Petr L. napsal:

  Firma nám taky čistila podlahu, dali nám vosk, který jsem předtím neznal. Můžu potvrdit a doporučit. Je to na linu 2 roky a pořád to vypadá dobře, trochu se to vymylo, ale manželka si to chválí.

  • Ondřej Vinkler napsal:

   Dobrý den,
   jsme rádi, že jste byli s námi spokojeni. Těší nás spokojení zákazníci.

   S pozdravem,
   Ondřej Vinkler

   • Tibor Lyška napsal:

    Dobrý den, jaké má prosím voskování podlah výhody?

    • Ondřej Vinkler napsal:

     Dobrý den, pane Lyško,
     voskování podlah doporučujeme vždy po strojovém vyčištění. Výhodou vosku – polymeru je, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti-skluz a především se díky němu podlaha lépe udržuje. Další velkou výhodou nanesení polymeru na podlahu je ta, že velmi výrazně prodlouží životnost Vašich podlah.

     S pozdravem a přáním pěkného dne,
     Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

     • Petra Janatová napsal:

      Dobrý den, zajišťujete čištění a voskování podlah i v Mostě?

     • Ondřej Vinkler napsal:

      Dobrý den paní Janatová,
      ano, všechny naše služby zajišťujeme po celé České republice a Slovensku, ale také v Rakousku či Německu.

      S pozdravem
      Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

     • Petra Janatová napsal:

      Děkuji za odpověď. Janatová

   • Dana Horníková napsal:

    Musím se přidat. Za nás a celou naši rodinu. Firma A SERVIS LIPKA byla i u nás doma a tak krásně čisté a lesklé podlahy jsme neměli ani při nastěhování. Ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.
    Tuto firmu vřele doporučujeme.

    Horníková

 2. Marek Šíra napsal:

  Společnost ASL se specializuje již řadu let na strojové čištění podlah včetně voskování podlah. Oproti konkurenci v Praze naše firma nabízí opravdu účinné a kvalitní strojové hloubkové čištění. Myjeme a čistíme podlahy jakéhokoliv typu např. dlažbu, mramor, linoleum, marmoleum, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy, kamenné podlahy atd. Strojové čištění podlah Praha zaručuje velmi kvalitní vyčištění jakéhokoliv typu podlah našimi odborně proškolenými zaměstnanci. Za své zaměstnance ručíme, jak za jejich odbornost a profesionalitu, tak za jejich spolehlivost a důvěryhodnost. Pokud chcete povrch a strukturu Vaší podlahy zachovat co nejdéle čisté a nepoškozené, doporučujeme Vám zvážit ošetření podlahy ochranným nátěrem, který Vám práci značně ulehčí i při její údržbě. Našim zákazníkům vždy po hloubkové vyčištění podlah doporučujeme, aby si nechali podlahu zakonzervovat a nanést na ni vosk (průmyslový polymer). Tato fluatace podlahu zakonzervuje tak, že nedojde již k hlubšímu znečištění. Vosk, který používáme, je zpravidla pololesklý nebo matný. Tento vosk má celou řadu výhod např.: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti-skluz a díky němu se podlaha lépe udržuje. Další velkou výhodou nanesení polymeru na podlahu je ta, že velmi výrazně prodlouží životnost Vašich podlah. U velkých a namáhavých provozoven a obchodech v obchodních centrech vydrží tato fluatace na podlaze zhruba 1 rok. Poté je nutno polymer odstranit a nanést nový. Polymer se dá využít na dlažby, linolea, plovoucí podlahy, parkety, dřevěné podlahy, aj. Prakticky se jedná o lak a vypadá dobře také na litých podlahách. Nejčastějšími zákazníky, kteří si pravidelně nechávají polymer nanést na své podlahy, jsou zdravotnické zařízení, úřady, instituce, obchody v obchodních centrech, tovární haly ale i zákazníci, kteří chtějí ošetřit své podlahy v domácnostech. Vosk musíme do podlahy vetřít 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, proti-skluz. Používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dlouhou životností. V případě, že potřebujete odstranit starý vosk (polymer) z podlahy a nanést novou ochranu, ani tato služba není pro nás problém. Starý vosk odstraňujeme kotoučových strojem, do kterého přidáváme speciální chemií na odstranění vosku.

 3. Aleš Frýdek napsal:

  S touto profesionální firmou jsem také velmi spokojen. Moc nevěřím v dobré recenze na internetu, ale sám jsem si vyzkoušel jejich službu čištění podlah, která byla opravdu dobře provedena. Jednalo se o vyčištění linolea v našem bytě, který jsme převzali po minulých nájemcích a ti měli podlahu opravdu hodně znečištěnou. Výsledek byl úžasný a obohacený o skvělý přístup zaměstnanců firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Takže kdo neustále shání firmu s odbornými pomůckami a vstřícným přístupem, tak jednoznačně doporučuji tuto firmu.

 4. Klárka Imramovská napsal:

  Koukám, že nejsem jediná, která je spokojená s umytím podlah od čističů z A SERVIS LIPKA, s.r.o. Popravdě jsem nevěřila moc tomu, že by se někomu naše podlaha podařila vyčistit, ale jim se to povedlo. Strojem a chemií dokázali nemožné a já tuto firmu chci doporučit všem, kteří nevěří ve zrenovování vzhledu podlahy, opravdu to díky této firmě je možné. V chování čističů jde vidět, že si jich firma váží a je proč, jsou to skvělí ochotní lidé, kteří provádí svoji práci jak nejlépe mohou. Jako bonus ke skvělé ceně dostanete i jejich úsměv.

 5. Artur Ledecký napsal:

  Pro své zákazníky firma zajišťuje strojové čištění koberců a podlah. Pro celou řadu našich zákazníků realizujeme strojové čištění koberců. Můžeme říct, že jsme schopni vyčistit koberce, se kterými si jiné úklidové firmy nedokáží poradit. U čištění je velmi podstatné, kolikrát byl koberec čištěn a jaká chemie k tomuto byla použita. Pokud by předchozí čistící chemie nebyla kvalitní, koberec může být tzv. zapraný a další chemickou reakcí, při realizaci strojového čištění koberců Kolín, Poděbrady, může dojít k tomu, že vyčištění koberce se nepodaří zcela kvalitně a s očekávaným výsledkem. Pravidelné strojové čištění koberců Kolín, Poděbrady doporučujeme našim stálým zákazníkům, kteří mají ve svých provozovnách, úřadech či institucích velkou frekvenci pohybu zákazníků nebo zaměstnanců, aby koberce čistili 1x až 2x za dva roky. Pokud v tomto případě se nejedná o pravidelné čištění a koberec se dlouhou dobu nečistil, může se stát, že se již nepodaří koberec perfektně vyčistit. Strojové čištění koberců Kolín, Poděbrady provádíme strojovou metodou pomocí kotoučového stroje, velmi účinné čistící chemie Bosch RTS a silného třímotorového vysavače.Pro důkladné a kvalitně provedené strojové čištění podlah Kolín, Poděbrady je nejdůležitější zvolit tu správnou čistící chemii. Nejprve zkoušíme několik druhů výkonné chemie. Začínáme vždy od té nejslabší a pokračujeme přes silnější verze. Hlavní pro podlahu je vybrat čistící chemii, která by byla co možno ta nejslabší, aby nedošlo k poškození povrch a zároveň, aby splnila svojí účinnou složkou požadovanou reakci. Čím menší je účinná složka, tím šetrnější je chemická reakce vůči podlaze. Strojové čištění podlah Kolín, Poděbrady naše firma provádí strojovou metodou pomocí kotoučového stroje, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Na tento kotoučový stroj používáme dva nástavce. Jedním z nich je tzv. držák padů a tím druhým je slonový kartáč. Strojové čištění podlah Kolín, Poděbrady dokáže za využití vhodné chemie hloubkově vyčistit jakoukoliv podlahu. Způsobem, jakým strojové čištění podlah Kolín, Poděbrady realizujeme, jsme schopni restaurovat celou řadu podlah i ty, které by zákazníci označili za podlahy na odpis. Zašlé linolea a podlahy se nám podaří vyčistit tak neuvěřitelně, že ani majitelé podlah nedoufali v takto kvalitní výsledek. Firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. zajišťuje nejen strojové čištění koberců a podlah Kolín, Poděbrady, ale i denní a pravidelné úklidy domácností, bytů, rezidencí, vil či kanceláří a firem Kolín, Poděbrady, úklidy po stavbě nebo rekonstrukci Kolín, Poděbrady, úklidové práce po malířích a řemeslnících Kolín, Poděbrady, mytí oken Kolín, Poděbrady, čištění markýz, rolet i žaluzií Kolín, Poděbrady, odstranění graffiti a nanesení antigraffiti ochrany Kolín, Poděbrady.

 6. Václav Jurníček napsal:

  Potřeboval jsem firmou A Servis navoskovat podlahu. Nepřišla mi bezpečná a chtěl jsem zajistit i jednodušší údržbu pro manželku, protože myje podlahy velmi často a zanáší se špína do spár a motivů. Dočetl jsem se, že vosk tomu výrazně pomůže a údržba bude jednoduchá. Podlahy nám pracovníci umyli a navoskovali, všechno jim trvalo opravdu krátkou dobu, navíc když čistili podlahu, použili kotoučový stroj, kterým dokonale podlahu vydrhli. Doporučuji, protože si to firma A Servis zaslouží. Dokáží splnit vaše přání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *