full screen background image

Dokonale vybavená a naplánovaná kuchyně je základ

Kuchyně jsou pro každý objekt a dům jednou z nejdůležitějších místností, protože právě zde probíhá velké množství prací a činností. Je tedy zapotřebí, aby kuchyně v každé stavbě byly dokonale vybavené a naplánované. Moderní variantou jsou originální kuchyně přímo na míru. Ty by měly skvěle zapadnout do daného prostoru a umístění jednotlivých prvků nábytku i spotřebičů by mělo být maximálně praktické. Je tedy vždy lepší volbou, když se obrátíte na profesionály.

 

Co rozhodně od výrobců kuchyně nechcete slyšet?

V současnosti je na našem trhu opravdu velké množství společností, které jsou schopné zajistit výrobu kuchyní. Rozdíly mezi jednotlivými společnostmi a kvalitou nabízených služeb a produktů jsou ale velmi vysoké. Jaké věty rozhodně od výrobců nechcete slyšet? Především tu, že u kuchyně na míru není možné upravit rozměry skříněk přesně na milimetr. Pokud ano, tak tyto úpravy chtějí mnohdy výrobci zaplatit mnohem větším finančním obnosem. Dále pak jistě nechcete slyšet, že montáž si musíte zařídit sami a celý vzhled kuchyně si musíte sami naplánovat na papíře nebo platit externího grafika. Když už máte sjednaný termín, nechcete, aby se jeho doba prodloužila, což je bohužel u mnoha specialistů na kuchyně běžný jev. Specializovaná firma v oblasti kuchyní se pozná tak, že od ní žádnou z těchto vět nikdy neuslyšíte.

Příkladem může být ETD Kuchyně

ETD Kuchyně Trhové Dušníky by mohlo být modelovým příkladem spolehlivé a specializované společnosti právě na kuchyně. Hlavní specializace je na vývoj a výrobu kuchyní na míru, přesně podle přání zákazníka a podle požadavků daného prostoru. Vždy s maximálně elegantním a zároveň praktickým řešením. Každá kuchyně je jedinečná a originální. Nechybí samozřejmě ani důraz na kvalitu, proto využívá společnost komponenty od německého výrobce Ballerina. Ke každé kuchyni navrhne nejlépe vyhovující elektrospotřebiče. Pro moderní kuchyně se samozřejmě v drtivé většině případů jedná o vestavné spotřebiče.

Detailní informace můžete najít na www.etd.cz
Jeden komentář u “Dokonale vybavená a naplánovaná kuchyně je základ

  1. Patricie napsal:

    Při výběru kuchyně je nutné brát v potaz i rozměry elektrospotřebičů. Ano, mají své normy, ale občas jsou o centimetr větší a může se vám stát, že s vám nevlezou do skříněk. Proto doporučuji mít vybrané spotřebiče dopředu. Např. od https://www.whirlpool.cz/spotrebice/, které nabízejí vše, co můžete v kuchyni potřebovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *