full screen background image

FIDENS s.r.o. – asistenční služba, která se o vás na silnicích v ČR skvěle postará

Máte rádi společnosti, jejichž služby nebo výrobky jsou zákazníky i léty prověřené? Nekupujete nikdy „zajíce v pytli“, abyste se nenapálili a nespráskli později ruce nad hlavou? Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní asistenční službu, s důvěrou se obraťte na FIDENS s.r.o., která vám pomůže, ať už jste kdekoli v rámci ČR.

 

Proč právě FIDENS s.r.o.?

Tato zkušená asistenční služba z Prahy je na našem trhu již od roku 2005. Aktuálně se stará o více než 25 000 zákazníků, což svědčí o jejích výborných službách. Pomůže vám nejen v případě, že jste se stali účastníky dopravní nehody, ale také při poruše vozidla. Po celé ČR má týmy, které zajistí pick-up servis vašeho nepojízdného auta do tří hodin od nahlášení poruchy či nehody. Zajistí odtah a následnou opravu auta, postará se o právní servis i jednání s pojišťovnou.

K dispozici klientům nabízí i jednoduchou intuitivní aplikaci, kterou si můžete instalovat. Stáhnout ji lze na Google play i v App Store. Přehled o všech službách i kontakty budete mít hezky na jednom místě.

Ke komplexním službám společnosti patří i profesionální call centrum, které můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 775 357 547. Volat můžete v pracovních dnech od 7 do 19 hodin, 365 dní v roce na území celé ČR, nonstop 24/7 po dohodě.

 

Potřebujete půjčit náhradní vůz?

Velmi často nemáme v případě poruchy či nehody jiný vůz. FIDENS nabízí svým klientům náhradní vozidla. Půjčovna vozidel vám poskytne širokou nabídku, vybírat můžete z malých vozů, vozů nižší třídy, střední třídy, vyšší střední třídy, malých SUV, MPV vozů, užitkových vozů…

 

Oprava a servis vozidel

Všem klientům zajistí i přednostní opravy a kompletní servis všech značek v rámci ČR u autorizovaných i neautorizovaných servisů.

S FIDENS s.r.o. nebudete v nesnázích.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *