full screen background image

Firma JELÍNEK – TRADING, spol. s.r.o. se i letos účastnila veletrhu FAKUMA 2015

Termín 13. – 17. 10. 2015 byl ve Friedrichshafenu určen pro konání dalšího ročníku mezinárodního odborného veletrhu na zpracování plastů FAKUMA 2015. Ani letos nechyběla česká stopa, kterou díky spolupráci s CzechTrade byla společnost JELÍNEK – TRADING. Tato společnost prezentovala svou nabídku regranulátů ve stánku CzechTrade. FAKUMA je veletrh zaměřený na oblast zpracování plastů jedním ze světově nejproslulejších a letošní ročník byl navíc poctěn velkou návštěvností. S čím se na tomto veletrhu prezentovala firma JELÍNEK – TRADING a jak si vedla?

 

Představení společnosti JELÍNEK – TRADING, spol. s.r.o.

Společnost JELÍNEK-TRADING se sídlem ve Zlíně je předním českým zpracovatelem plastových odpadů a výrobcem kvalitních PP reganulátů a kompaundů. Na tuto základní činnost je navázána celá řada dalších činností, jako je vstřikování plastů a výroba plastových výrobků, blatníků, kompostérů, dále výroba magnetických separátorů pro ochranu technologií ve výrobním procesu. Na veletrhu byla ovšem primární prezentace regranulátů a kompaudů z produkce recyklovaných plastů a hledání nových obchodních partnerů.

 

Jak si vedl český zástupce?

O popis toho, jak si společnost v průběhu konání veletrhu vedla, na to jsme se zeptali jednoho z pracovníků JELÍNEK – TRADING, který byl na FAKUMA 2015 přítomen po celou dobu.

Jak působení na veletrhu popsal Ing. Ondřej Přikryl?

„V našem případě návštěvníky veletrhu zaujala nejvíce barevná škála našeho portfolia. A to platilo jak pro odborníky v této oblasti, tak pro „laickou veřejnost“. Zákazníky také velmi zajímal samotný postup výroby regranulátů a kompaudů. Pod pojmem recyklační firma si totiž veřejnost jako první možnost představí komunální odpad. V našem případě se ale jedná o pravý opak, protože zpracováváme výhradně čistý technologický odpad a to z výroby. Celkově navštívilo stánek JELÍNEK – TRADING přibližně 80 potencionálních zákazníků s velmi kladnými ohlasy.“

 

Poděkování CzechTrade za spolupráci

Spolupráce JELÍNEK – TRADING s CzechTrade je velmi dlouhá a úspěšná. Společný stánek na veletrhu FAKUMA 2015 byl jednou ze společných akcí. CzechTrade je partnerem českých firem pro jejich export. Firma JELÍNEK – TRADING by tedy touto cestou chtěla CzechTrade poděkovat za skvělý servis a domácí přístup nejen na veletrhu FAKUMA 2015, ale v průběhu celé spolupráce.

 

Závěrečné hodnocení účasti?

„Z tohoto veletrhu máme vždy dobrý pocit. Uvidíme ale v následujících týdnech co a jak se podaří a jak která jednání dopadnou. Víme, že ukončením veletrhu naše práce nekončí, ale naopak začíná“.

jelínek-trade.934.314.c

 

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *