full screen background image

GAVA portál

Na česko – slovenském trhu se objevil nový internetový portál, který se zabývá problematikou oken, dveří a garážových vrat. Jeho hlavním zaměřením je informovanost v oblasti novinek ze světa výplní otvorů.
GAVAportal.sk je určen pro 3 různé skupiny:

První skupinou jsou koneční zákazníci, kteří stojí před rozhodnutím výběru správného dodavatele pro okna, dveře a garážová vrata, případně jiné podobné produkty.

Druhou skupinou, pro koho je portál určen jsou samotný prodejci a výrobci, kteří prezentují své produkty a služby. Pro ně je připravena možnost představení jejich vlastních produktů a přiblížit spotřebitelům jejich kvality.

Třetí skupina je určena pro samotné dodavatele komponentů, z nichž se konečný produkt skládá. Takový subdodavatelé dokáží produkovat opravdu kvalitní a aktuální informace a návštěvník může být okamžitě informován o nových technologiích, které se v tomto segmentu požívají.

Konečný zákazník si bude moci najít požadovaný produkt a konkrétního prodejce vybraného produktu, kteří je k němu nejblíže. Každému prodejci se může přidat hodnocení, které budou přidávat jeho zákazníci. Hodnotit se bude samotná montáž, kvalita produktu a informovanost zákazníka o produktu, který si vybral. Také se zohlední rychlost reakce prodejce a další užitečné informace, které dopomohou k jednoduššímu rozhodnutí konečného zákazníka.

Naším cílem je změnit pohled spotřebitele aby za celkovou cenou nehledal pouze nejlevnější produkt, ale aby si vybíral na základě vlastností produktu a odborné způsobilosti daného prodejce (montážní firmy). Navenek dva podobné produkty se mohou rozlišovat několika vlastnostmi, o kterých bychom chtěli blíže informovat. Takto by měl být spotřebitel dostatečně informován o svém produktu, který si chce koupit a až pak začne řešit nejvýhodnější cenovou nabídku. V tomto případě bude zákazník vědět co chce a je už jen na prodejcích aby splnily přání zákazníka.

K snadnějšímu výběru budoucí dodavatelské firmy poslouží i video zóna, ve které je možné si prohlédnout konkrétní montáže, video recenze, pracovní postupy a další užitečné videa.
Je nutné aby na portálu bylo co nejvíce zpětných vazeb od konečných zákazníků, kteří dané produkty používají a proto jsme připravili velké fórum, kde se prezentují konkrétní zkušenosti s danými produkty a společnostmi.
Pro firmy, jimž je určen GAVAportál.sk byla zřízena i sekce s pracovními nabídkami. Každá firma může přidat novou pracovní nabídku. Jelikož se jedná o speciální skupinu návštěvníků, tak dané pracovní nabídky budou mít o to větší opodstatnění. Předpokládáme, že firmy takto dokážou najít kvalitních budoucích zaměstnanců, kteří budou mít potřebné znalosti a zkušenosti z daných oborů.

GAVAportál bude zaměřen na firmy na území Slovenska a Čech což je také výhodou pro srovnání konkrétních technologií ve dvou různých zemích. Hlavním cílem je upozorňovat na kvalitu produktu a odbornou práci konkrétních firem. Věříme, že portál bude pro Vás přínosem a upozorní Vás na důležité aspekty, které Vám dopomohou k lepšímu výběru. Okna a dveře, to je hlavní cíl informací o které se zajímá GAVAportál.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *