full screen background image

Gitterboxy – k čemu slouží a kde je lze využít?

Potřebujete uskladnit nebo převézt věci bez možnosti poškození? Pak by vám mohly posloužit gitterboxy, které jsou v mnoha směrech praktické.

 

Co jsou gitterboxy?

Jedná se o drátěné, kovové, ohradové palety, které jsou ideální pro převoz drobných i středně velkých věcí či zboží. Jinými slovy se jedná o přepravní kovovou klec. Dno gitterboxů je většinou vyplněno dřevěnými deskami, aby bylo dno plné. Z přední strany lze gitterboxy pohodlně otevřít a zavřít, případně zabezpečit zámky, aby se k jejich obsahu nedostal žádný nepovolaný člověk a nedošlo ke krádeži.

 

Výhody gitterboxů:

* úspora prostoru ve skladu nebo při přepravě

* dobrá ochrana zboží před poškozením i odcizením

* jsou vyrobené z pevného a odolného materiálu

* široké využití – pro osobní účely i různá odvětví

* dobrá stohovatelnost

 

Druhy gitterboxů

Na trhu lze sehnat různé druhy gitterboxů, které jsou rovněž dostupné v mnoha velikostech a barevném provedení. Vybrat si lze i boční stěny, které mohou být pevné nebo částečně skládací. Co se týče konkrétních druhů gitterboxů, na trhu seženete zejména:

* stohovatelné,

* skládací,

* pevné gitterboxy.

 

Odolnost gitterboxů

Jak už bylo výše zmíněno, gitterboxy jsou pevné, odolné a opravdu dlouho vydrží. Je to díky použitému materiálu. Gitterbox je totiž tvořen převážně kovem a drátem. Díky použitému odolnému materiálu zvládnou gitterboxy dlouhé cesty i na opačný konec planety a zpět. Nemusíte se bát toho, že zboží uvnitř cestu nevydrží. Gitterboxy je chrání před poškozením. Další výhodou je jejich praktičnost a jednoduchost, což se týká všech typů europalet.

752-1011102964_v

Kde lze gitterboxy využít?

Gitterboxy mají opravdu široké spektrum využití. Nejčastěji se gitterboxy využívají pro přepravu drobných a středně velkých automobilových součástek v automobilovém průmyslu. Kromě toho nacházejí také uplatnění v dalších odvětvích, konkrétně v:

* hutním průmyslu,

* dřevařském průmyslu,

* kovoobráběcím průmyslu,

* dalších odvětvích.

Gitterboxy lze využít i pro domácí účely – například pro převoz osobních věcí vozidlem či pro jejich uskladnění v garáži. Dále se používají i pří výrobě plastů či dokonce u koní ve stájích, do kterých se vloží seno a slouží jako krmelec.

Ochraňte své zboží nebo věci při přepravě před zničením a odcizením díky gitterboxům.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *