full screen background image

Hlavní nádraží, centrum města, mytí výloh. Výškové práce Praha 1

Naše prodejna plná hraček, která se nachází na hlavním nádraží v Praze, má s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce Praha 1, mytí fasád, výloh, zkušenosti velké a již několik let. Za celou tu dobu ale naše spolupráce funguje velmi dobře. Co se týče výloh, stará se nám jejich firma jak o ty vnější, tak o ty vnitřní – venkovních je hodně, navíc jsou velké jak do šířky, tak výšky – vnitřní pak mají navíc mezi sebou malé skleněné příčky z vrchu dolů.

Venkovní stranu máme ujednánu na mytí jednou měsíčně, vnitřní pak nepravidelně. Vím ale moc dobře, že to není lehká práce – jsme na největším nádraží v celé zemi, chodí nám kolem obchodu stovky a stovky lidí denně, ne-li víc, a podle toho to taky logicky vypadá. Okna máme často opatlaná od lidí, někdy něco málo si utřeme sami, ale pravidelné mytí opravdu potřebujeme. Jak však přijde pán z jejich firmy a umyje nám celý obchod zvenku, hned jsme spokojeni. Občas jsem mu i sama volala, jestli by nepřišel zase brzy, když to bylo akutnější.

On už navíc náš obchod zná, ví, kolik času mu umytí zabere a v jakém stavu tady naše výlohy někdy jsou, takže mu jde práce od ruky. I když občas jsem si všimla, že si taky potichu zanadává, jací jsou lidi čuňata, když vidí na sklech i žvýkačky, samolepky, občas i plivance a snaží se to z výloh dostat.

Já osobně mám pro něj pak rozhodně pochopení – vím, že zrovna naše výlohy není moc příjemné umývat. O to víc pak oceňuji jeho dobrou práci. Stejně jako když jsme ho požádali o umytí log po snad roce dvou, on si vzal k tomu žebřík od nás a padaly mu chomáče prachu na zem a ruce měl špinavé od toho až až.

Takže co se týká firmy A SERVIS LIPKA, pán od nich, který se nám stará o výlohy měsíc co měsíc, je pěknou vizitkou jejich práce. Navíc naprosto spolehlivý. Já jako vedoucí jsem velmi spokojena a určitě bych byla ráda, kdyby chodil i nadále.

S antigraffitovou ochranou jdou všechny graffiti a plísně z fasády dolů. Protiplísňový nátěr Praha 4

Zdravím, ráda bych se podělila o svou zkušenost s úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti, protiplísňový nátěr Praha 4, která mi pomoha vyřešit problém s graffiti, které se objevilo u vchodových dveří do mojí cukrárny. Tato úklidová společnost realizuje zakázky v oblasti odstraňování graffiti v Praze, ale i v dalších městech. Mnoho zoufalých klientů, a to převážně ve větších městech, kde graffiti bohužel vidíte skoro na každém rohu, se často obrací na již zmiňovanou firmu s dost závažným problémem posprejovaných fasád a objektů od sprejerů.

31127959 - graffiti wall room interior

Každý nešťastný majitel těchto postižených staveb si ovšem musí uvědomit, že není zrovna jednoduché graffiti odstranit, pokud nemá před sprejerskými nápisy zabezpečené objekty pomocí aplikace antigraffitové ochrany AGO. Bez tohoto důležitého a přitom finančně přijatelného opatření bude následné odstranění graffitů mnohem náročnější a i finančně nákladnější.

Graffitové nápisy na nechráněných budovách pronikají hluboko do struktury fasády a způsobují tak škodu, která stojí mnohem více práce, času, a tím i peněz. Já jsem naštěstí měla od této firmy ochranný nátěr po vnější části své kavárny, takže šel bez problémů odstranit.

Navíc pokud máte antigraffitovou ochranu od této firmy, máte záruku, že nejpozději do čtrnácti dnů od nahlášení, že máte posprejovaný dům, k vám přijedou vaše zdi dát opět do pořádku. Zaměstnanci této úklidové firmy jsou slušní a zkušení profesionálové a pro jejich kvalitní práci mohu tuto firmu všem jedině doporučit, protože odvádějí skutečně jen tu nejlepší práci. Firem, které tyto služby nabízí, je spousta, ale těch které už vás graffiti  a plísně opravdu zbaví, je jen hrstka.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *