full screen background image

Kdo Vám profesionálně vyřeší odstraňování graffiti a likvidaci plísně. Výškové čištění fasád Praha 9

Zdravím, jelikož jsem byl se službou firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., likvidace plísně, odstraňování graffiti a protiplísňový nátěr Praha 9, velice spokojený, rozhodl jsem se, že se se svou zkušeností podělím s ostatními. Tato zkušená úklidová firma s vlastním týmem odborných pracovníků velmi rychle do praxe zavádí nejnovější a nejúčinnější poznatky, které jsou speciálně zaměřené pro boj s nejrozšířenějším problémem ve všech městech – s graffiti nástřiky a útoky sprejerů.

S tímto jsem měl problém i já a nechal jsem si proto od nich odstranit graffiti z fasády mé firmy, na kterou se vrhla parta sprejerů. S odstraňováním jsem byl velmi spokojen, a to nejen po stránce výsledku, ale také proto, že přístup firmy a jejích zaměstnanců je více než vynikající. Se zaměstnanci různých řemeslnických činností mám sice zkušenost, ale nikdy jsem se nedočkal tak hezkého přístupu. Byli velice ochotní, slušní a profesionální. Graffiti odstranili nejen za pomoci odstraňovače, který si s sebou dovezli, ale také za pomoci vysokotlakého přístroje a vody, čehož docílili toho, že graffiti zmizelo z mé budovy.

Měl jsem štěstí, protože graffiti bylo ještě čerstvé, a tak se nestačilo do fasády vstřebat. Pro případy, abych podobné situace nemusel už řešit, jsem si nechala zdi potřít i antigraffitovým nátěrem, s níž bude příště graffiti snadné odstranit a ani to nebude nijak finančně náročné. Takže jestli hledáte někoho, kdo Vám graffiti kvalitně odstraní, pak doporučuji tuto firmu, která vyniká nejen svojí prací a cenami, ale také rychlostí a dokonalým přístupem. Sprejeři díky ní mají utrum a graffiti na mé fasádě dlouho nezůstane.

Dále mi firma velice pomohla s malým začínajícím problémem a sice, že na jedné neosluněné severní straně naši zateplené fasády, jsme zpozorovali vznik a růst plísně, tedy přesněji řečeno černého organického výkvětu. Firma odborně celou stranu fasády vydezinfikovala, tak, že černý výkvět za cca 24 hodin zmizel a také k mé velké radosti i černý spíše šedý flek. Takže jsme ušetřili za novou výmalbu, jelikož by se lokálně fasáda přemalovat nedala, protože jsme si už zkoušeli vzorek fasádní barvy co zůstal po rekonstrukci.

Degradace barevného pigmentu byla již znát. Tedy tady jsme ušetřili, za to však jsme neváhali investovat do protiplísňového nátěru LSG Praha a to proto, že když jsme si prostudovali jeho vlastnosti ihned jsme pochopili, že jsme vstoupili do 22 století. Geniální a inteligentní nátěr, který řeší hned několik funkcí a samozřejmě v prvé řadě tu nejdůležitější a sice stop plísni, řasám, houbám, organickým znečištěním, biotického napadení po velmi dlouhou dobu. Vypočítal jsem si, že to tedy vydrží a bude fungovat až do mého důchodu, no a potom to už bude řešit někdo jiný.

Čištění podlahy po stavbě, voskování linolea a hydrofobní impregnace dlažby, Nano nátěry Praha 6

Mám v pronájmu menší centrum, které poskytuje masáže, ke které samozřejmě patří i prostor pro naše zákazníky, kde by si mohli chvíli posedět a něco si přečíst, pokud se nějaká masáž protáhne. Ale jelikož jsme prováděli stavební úpravy, tak nastal problém s podlahou. Dlažba byla plná cementových zbytků a chtěli jsme se jich zbavit, ale báli jsme se, že ji vlastním způsobem čištění poškodíme. Navštívila jsem firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, impregnace podlah, voskování linolea Praha 6, která mě vyslechla a popsali mi postup jejich čištění.

14203151 - beautiful newly installed brown laminate flooring and baseboards in home.

Používá strojové čištění a voskování podlah profesionálním kotoučovým strojem. Na vápenné zbytky pomohla kyselá chemie, která je velice agresivní, ale při správném použití je velmi efektivní. Potom roztok odsáli speciálním vysavačem, znovu vyčistili vodou a tím zneutralizovali zbytek chemie a nečistot. Jako další postup podlahu zakonzervovali ochranným voskem – průmyslovým polymerem v několika vrstvách, ale nejdříve nechali podlahu pořádně vyschnout.

Podlaha byla krásně vyčištěná jako nová a já jsem velmi ráda, že jsem se na A SERVIS obrátila. Neměli problém ani s tím, že vše muselo proběhnout o víkendu. Za jejich celkový přístup a dobře odvedenou práci jim děkuji a přidávám svou zkušenost na internet, abych tak pomohla s hledáním spolehlivé úklidové firmy dalším potencionálním zákazníkům, které mají o službu čištění podlah Praha zájem.

Jejich další výhodou je, že nabízí i spoustu dalších úklidových služeb, jako je čištění koberců a mytí oken, tudíž pokud budeme například potřebovat umýt okna, nebudeme muset zbytečně vyhledávat někoho dalšího.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *