full screen background image

Pro čištění koberců vyzkoušejte hloubkový tep, nezklame. Tepování Praha 9

O koberce, které máme v naší mateřské školce, se vždy starala naše paní uklízečka. Ale i přes veškerou její snahu se jí nepodařilo z koberce dostat všechny skvrny od barev, které děti používají ke kreslení, navíc byly na koberci i další skvrny jako od občas spadlého jídla a podobně. Koberce začaly působit hodně zašle a museli jsme vyhledat pomoc profesionální firmy na čištění koberců, protože na takových kobercích přece nemohou chodit děti každý den.

Jednou po práci jsem proto sedla k počítači a hledala nějakou dobrou úklidovou firmu, aby když už do toho investujeme, to nebyly nakonec jen zbytečně vyhozené peníze. Nakonec na doporučení od všech možných lidí a fór na internetu jsme se rozhodli pro úklidovou firmu  A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojní tep, čištění koberců Praha 9, která nabízí strojové čištění koberců kotoučovým strojem a navíc používají i ekologickou chemii, která je vhodná práce i pro místa, kde se často vyskytují děti.

Důležité pro nás také bylo, aby čištění koberců proběhlo o víkendu, což málo která z jiných firem byla ochotna provést. Firma A SERVIS LIPKA nám naopak velmi ochotně vyšla vstříc v daném termínu a díky jejich práci se koberce ve třídách znovu rozzářily čistotou, provoněly a v neposlední řadě i vydezinfikovaly. Všechny skvrny od barev jsou z koberců pryč.

Výsledek takto vyčištěných koberců potěšil nejen nás, ale i naši uklízečku, která už tak nebude mít tolik práce. Jelikož jsme s nimi byli velice spokojení, přidáváme naši pozitivní zkušenost mezi ostatní kladné recenze na internet a přidáváme se tak k řadě spokojených zákazníků.

Zažraná špína, zašlé podlahy, recept na čištění. Strojní mytí Praha 8

Každému, koho trápí špatně vyčištěná podlaha nebo zažraná špína v podlaze, chci sdělit svoji zkušenost s vyčištěním od společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. Žijeme ve velkém domě a je nás zde opravdu hodně, děti dokonce rády vběhnou do domu v botách, takže jsme kvůli nim nenechávali pokládat koberce. Navíc máme psa, kterého nechceme nechávat opuštěného venku, a tak ho bereme domů, proto je hloupost koberec pokládat.

53585139 - empty room with hardwood parquet floor, big window, walls with blue textured wallpaper and sunlight from window, perspective view, 3d illustration

Pes i pobíhající děti zanáší do podlahy nečistoty, a ručně je odstranit nebylo nikdy pro mě jednoduché. Kamarád mi doporučil před nedávnem firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.,  mytí podlah Praha 8, rotační čištění, věřila jsem, že jejich pomůcky mi práci výrazně usnadní a já už nebudu muset lézt po kolenou a podlahu drhnout. Je jasné, proč je jejich metoda tak účinná, používají totiž spoustu různých chemií a také stroj k vykartáčování nečistot, je jasné, že taková práce bude jednoduchá a opravdu účinná.

Roztok, který používali pracovníci  firmy A SERVIS LIPKA, byl i dezinfekční. To bylo potěšující, protože děti i pes domů nosí nečistoty, které se nám potom do podlahy usazují. Využila jsem také variantu ochrany podlahy ve formě vosku, který moji podlahu má chránit 1 rok od aplikace. Je velmi pěkný a hlavně vůbec neklouže, což je pro moji rodinu bezpečné. Díky vosku se podlaha taky skvěle udržuje, do spár se už nedostávají nečistoty a podlahu prostě jen jednoduše setřu hadrem a je čistá.

S touto firmou jsem spokojená, dokonce jsem si u nich nechala udělat i termíny na servisní mytí oken v celém mém domě a mám pokoj od této ne zrovna zábavné práce.


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *