full screen background image

Zajímá vás, jak můžete zefektivnit dopravu a ušetřit náklady? Poradí vám Tasha!

Systém optimalizace dopravy se sympatickým jménem Tasha je praktickým softwarovým řešením pro malé i velké firmy, které by uvítaly pomoc při plánování rozvozu objednávek. Pomůže vám zvolit ty nejvhodnější trasy a především ušetřit nemalý peníz na nákladech. Servis se zrychlí a ani kilometr trasy již nepřijde nazmar.

 

Komu je Tasha určena

Úspěch všech podnikatelů závisí především na tom, jak dobře jsou schopni uspokojit požadavky zákazníků. Na předním místě v tomto ohledu stojí efektivní, bezpečný a rychlý rozvoz zboží. Tato praktická pomocnice z dílny Solvertech tak logicky zaujme především distribuční a výrobní společnosti, pro něž je schopná vytvořit dokonale vyladěné rozvozní plány. Současně poskytuje vždy aktuální analýzu dopravy. Možná si teď myslíte, že systémy pro plánování rozvozu se vyplatí jen tehdy, jste-li majitelem velké firmy, opak je však pravdou. Tasha vám připraví dopravní řešení přímo na tělo, ať už vlastníte obrovský vozový park, nebo tři auta.

 

Jak vám Tasha může pomoci?

Pravděpodobně se teď ptáte, jestli byste plánování dopravy nezvládli stejně dobře sami, a jaké reálné výhody pro vás bude nový systém mít. Pojďme tedy nahlédnout do praxe.

– Jistota, že jste vybrali nejlepší trasu: Na rozdíl od vaší GPSky nehledí systém plánování dopravy pouze na to, zda je cesta kilometrově nejkratší. Tasha při plánování tras využívá heuristických algoritmů a zohledňuje i aktuální dopravní situaci, objížďky a omezení, takže vaše vozy neuvíznou v nekonečné koloně. Dalším faktorem jsou nároky nákladu a automobilu – máte-li zrovna k dispozici plně naložený náklaďák, nepošle vás Tasha na vozovku, po níž se tento typ vozidla nemůže pohybovat.

– Úspora nákladů: Tvorba rozvozních plánů, kdy na sebe jednotlivé zastávky navazují, ušetří nejméně 10 % distribučních nákladů. Kratší vzdálenosti znamenají přirozeně nižší spotřebu pohonných hmot a lepší využití vozového parku.

– Ušetření času: Tashu si budou pochvalovat jak řidiči, tak manažeři. Rozhodnutí činí zodpovědně a ve zlomku času, který by potřeboval člověk. Rozvoz bude plynulý a mnohem rychlejší, výstupy z programu na administrativní úrovni jsou přehledné, usnadní práci a pomohou i odhalit nedodržování trasy.

– Analýza dopravy: Vždy budete mít dokonalý přehled o dopravě, neboť program poskytuje i možnost propojením se sledováním dopravy. Společně s ním získáte také balíček denně aktualizovaných map.

– Řešení problému s nedostatkem řidičů: Jistě jste si všimli, že zájem o tuto profesi stále klesá. Zefektivnění systému vám pomůže naplno využít vaše stávající spolehlivé zaměstnance, namísto abyste hledali novou výpomoc. Sníží se totiž počet vozů, které budete denně potřebovat.

 

Tasha je prostě příjemná

Tentokrát nemluvíme jen o jejím jméně ani o službě, kterou pro nás využívá. Tento systém je příjemný také uživatelsky – nemusíte být žádný expert, abyste se v něm vyznali. Společnost SolverTech vám navíc velice ráda vyjde vstříc a vysvětlí vám veškeré funkce a vlastnosti programu. Implementace systému i zaškolení zaměstnanců proběhnou zdarma a využít budete moci také individuálních konzultací. Technická podpora vám bude k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pro další informace si zajděte přímo na jejich webové stránky.

 

 

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *