full screen background image

Hledáme vhodnou ubytovnu v Brně

Brno je druhým největším městem České republiky a jako takové nabízí celou řadu pracovních příležitostí. Velká poptávka je trvale po dělnických pozicích. Pokud to máte do Brna daleko, ale práce zde vás láká, budete muset řešit ubytování. Nemusí to být složité, protože město nabízí hned několik ubytoven. Ale pozor – panují mezi nimi velké rozdíly, a to cenové i co se týče kvality. Poradíme, na co si při výběru ubytovny dát pozor i s tím, kde se dá ubytovat výhodně a se zárukou komfortu.

Zjistit si musíte maximum informací

Než si sbalíte kufry a vyrazíte za prací do Brna, měli byste mít ubytovnu vybranou. Pokud si její kvalitu neprověříte, může na vás čekat nemilé překvapení. První, co vás musí zajímat, je kvalita ubytování. Zjistěte si, kolik lůžek je na jednom pokoji, jestli má pokoj vlastní či společné sociální zařízení, ptejte se po kvalitě vybavení, zajímat vás musí možnost stravování – bonusem je, pokud je v ubytovně k dispozici kuchyň. Zapomenout nesmíte na polohu ubytovny Brno. Spočítejte si, jak dlouho vám bude trvat cesta do práce, jak daleko je to do obchodu apod.

 travel-778338_640

Jak je to s cenou?

Ceny v ubytovnách se liší i o stovky korun na noc. Dobrá zpráva je, že se cena snižuje úměrně s počtem nocí, které na ubytovně strávíte.

Kde se ubytovat výhodně?

Míříte-li do Brna za prací, doporučujeme ubytovnu BOBY, která se nachází v Brně Maloměřicích. Patří mezi oblíbené levné ubytovny Brno. Nabízí dvou a třílůžkové pokoje se základním vybavením. Cena za ubytování je více než přívětivá – při dlouhodobém ubytování se dostává na pouhých 130 Kč za jednu noc. Výhodou je, že 800 m od ubytovny se nachází zastávka tramvaje č.4, se kterou se pohodlně dostanete i do centra města, nedaleko je i zastávka několika autobusových linek a dobré je i dopravní spojení pro automobily.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *