full screen background image

Tlakové nádoby od Hanakov – jedinečné v několika oblastech!

Tlakové ocelové nádoby jsou využívaným produktem hned v několika průmyslových oblastech. Může se jednat o potravinářský průmysl, strojírenský průmysl, vodárenský, chemický, pneumatický, farmaceutický i pro vodní hospodářství. U všech těchto oblastí je zapotřebí, aby tlakové nádoby byly na co nejvyšší úrovni kvality a na jejich chod a bezpečnost bylo maximální spolehnutí. K jejich výrobě je tedy nutná naprostá preciznost a velké množství zkušeností. Jedním z nejvýznamnějších tuzemských výrobců v této oblasti je společnost Hanakov.

 

Výroba do všech odvětví

Společnost Hanakov má s výrobou tlakových nádob dlouholeté zkušenosti. Vždy si dává záležet na preciznosti výroby a provedení, stejně tak, jako kontroluje kvalitu vstupních materiálů do výroby. Díky dlouholetým zkušenostem je schopna firma vyrábět a dodávat všechny druhy tlakových nádob pro různá průmyslová využití s konkrétními specifikacemi. Tlakové nádoby od Hanakov jsou vždy vyráběny na základě individuální zakázky, přesně podle požadovaných specifikací a potřebného tlaku a teploty.

 

Jak probíhá výroba a jak je kontrolována kvalita?

Proces výroby tlakových nádob podléhá v Hanakov přísným kritériím, díky kterým je zajištěno, že výsledný produkt bude na nejvyšší možné úrovni kvality a bezpečnosti. O co všechno se Hanakov při výrobě tlakové nádoby stará?

  • Materiály pro výrobu jsou ve shodě s danými evropskými schváleními
  • Doložení certifikátů (atestů) o kvalitách a vlastnostech materiálů
  • Výroba a uvedení do provozu v rámci států EU v souladu s požadavky směrnice Evropského parlamentu a Rady 97/23/EC (směrnice PED),  do modulu G včetně, v souladu s NV č. 26/2003 Sb.,
  • Výrobu zajišťují kvalifikovaní pracovníci s oprávněním na svařování tlakových nádob
  • Svařovací postupy jsou schváleny notifikovanou osobou TÜV SÜD
  • Povrchovou úpravu tvoří ekologické nátěrové hmoty, případně metalizace povrchu
  • Zajištění vnitřní kontroly při výrobě
  • Provedení tlakových a nedestruktivních zkoušek za přítomnosti notifikované osoby TÜV SÜD
  • Kompletní průvodní dokumentace, včetně potřebných osvědčení a certifikátů.

Detailní nabídku druhů tlakových nádob najdete přáímo na www.hanakov.cz.

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *