full screen background image

Hledáte specialistu pro oblast stlačeného vzduchu a průmyslového chlazení?

Je ve vašem průmyslovém odvětví nepostradatelnou součástí technologie, která pracuje se stlačeným vzduchem nebo jinými plyny? Jsou kompresory pro váš podnik nepostradatelné a prakticky na jejich správném chodu závisí chod celé firmy? Hledáte pro svou firmu spolehlivého partnera v této oblasti? Jednou z nejzkušenějších firem v oblasti dodávky technologií stlačeného vzduchu a průmyslového chlazení je na našem trhu společnost MACRO KOMPRESORY, s.r.o. Co všechno nabízí?

 

Šroubové, pístové a bezmasé kompresory

Základní kategorií společnosti MACRO KOMPRESORY, s.r.o. jsou šroubové, pístové a bezmasé kompresory v mnoha různých variacích provedení. Pístové a šroubové kompresory mohou mít pracovní tlak v rozmezí 3 – 400 bar. Dále jsou v nabídce bezmasé pístové atmosférické kompresory pro vyfukování PET lahví, bezmasé kompresory pro dýchací vzduch až o tlak 400 barů i pístové kompresory pro stlačování speciálních plynů. Všechny druhy kompresorů jsou nabízeny v široké škále druhů. Pro každou oblast a pro každého klienta je vybírán nejvhodnější druh.

 

Kromě kompresorů také další produkty

Kompresory tvoří hlavní část nabídky společnosti MACRO KOMPRESORY, s.r.o., rozhodně nejsou jedinou nabízenou technologií. Součástí nabídky jsou i různé druhy PET technologií – vymrazovací a adsorpční sušičky, filtry a další. Pro tuto oblast (PET technologie) mohou být dodávány také vyfukovací stroje a plnící linky, tedy komplexní sortiment. A nechybí ani průmyslové chladiče vody.

 

Kompletní služby na klíč

Společnost MACRO KOMPRESORY, s.r.o. nenabízí svým klientům jen dodávku kompresorů a technologií, ale kompletní služby na klíč. Ty spočívají nejprve v projektování nového systému, pokračují dodávkou, montáží a společnost zajistí také odborný záruční nebo pozáruční servis. Mezi klienty společnosti MACRO KOMPRESORY, s.r.o. se řadí i takové průmyslové podniky jako je Kofola nebo Coca-Cola.

Detailní informace o společnosti najdete na www.macro-kompresory.cz.

 

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *