full screen background image

I obal výrobku může propagovat značku aneb potisk lepicích pásek

Schválně, jestli víte, jaká reklama je ta nejlepší? Přece ta nenápadná, které si potenciální klient všimne, a přitom nebude mít pocit, že ho k něčemu nutíte. Možná vás překvapí, jak skvěle k tomuto účelu poslouží i tak banální věc, jako je lepicí páska.

 

Při dopravě dbejte nejen na bezpečí

Samozřejmě, že bezpečné uložení zásilky v pevném kartonu, zajištění a řádné přelepení krabice jsou naprostým základem. Zboží musí klientovi dorazit v pořádku, o tom žádná. Neméně důležitý je ovšem také vzhled obalu, jímž se prezentujete. Vedle plošného potisku kartonů je proto vhodné vsadit i na potisk lepicích pásek. Můžete sem umístit základní informace, logo, obrázek či vtipný slogan. Zákazník, ale i ostatní, jejichž rukama balík projde, si vás snadno zapamatují.

 

Kreativitě se meze nekladou

Protože se blíží Vánoce, co takhle nechat lepicí pásku potisknout tematickými vzory? Nebo na ni umístěte informace o slevové akci. Může sloužit jakémukoli účelu, který se vám právě hodí. Profesionálové ovšem doporučují osvědčenou kombinaci loga, sloganu a internetového kontaktu. Vybírat můžete z různých materiálů a způsobů potisku. Pro těžší zásilky se doporučují lepicí pásky z PVC fólie, které také dobře poslouží pro potravinové balíky. Velice efektně ale působí i lepicí pásky papírové. Pro lehčí zásilky jsou zcela postačující a kromě osobitého retro vzhledu zaujmou i z ekologického hlediska. Můžete je totiž jednoduše nechat recyklovat společně s kartonovou krabicí, a tak jsou stále žádanější.

 

Levně, kvalitně a ve velkém

A kde vám nabídnou dostatečný výběr lepicích pásek za rozumné ceny i potisk pásek? Obraťte se na leadra v oblasti balicích materiálů, společnost Obaly Kredo. Seženete tu pestrý sortiment, který pokryje veškeré vaše potřeby při odesílání zásilek, stěhování i archivaci. Historie firmy se píše již 18 let, kdy její zakladatel řídil vše ze svého obýváku. Dnes obchoduje s celou Evropou a posledních deset let funguje i e-shop, odkud vám zboží bleskově pošlou kamkoli v ČR.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *