full screen background image

Vyhlídkové lety vám mají stále co nabídnout

Když se řekne vyhlídkový let letadlem nebo vrtulníkem, už vás to nijak neoslovuje? To bude asi proto, že už máte několik vyhlídkových letů za sebou (například vyhlídkový let Brno, vyhlídkový let Praha a vyhlídkový let Ostrava) a říkáte si,

  • že už vás nic nového nemůže překvapit;
  • že už jste se krásami naší vlasti pokochali;
  • že už jste nafotili mraky obrázků a obdarovali jimi veškeré příbuzenstvo;
  • že už jste si natočili vlastnoruční záznamy toho, jak vypadá Česká republika – konkrétně Brno a jeho okolí (vyhlídkové lety Brno), Praha a její okolí (vyhlídkové lety Praha), Ostrava a její okolí (vyhlídkové lety Ostrava).

Jenže, vážení, vy jste asi zapomněli, že to nejsou pouze vyhlídkové lety Brno, vyhlídkové lety Praha a vyhlídkové lety Ostrava, které vám poskytnou neuvěřitelné zážitky, že se také můžete stát pilotem na zkoušku a doopravdy řídit letadlo.

 

Odneste si celý záznam vyhlídkového letu na flash disku

Ale když se budete věnovat řízení, přesněji pilotování, letadla, žádná ruka k fotografování nebo natáčení kamerového záznamu vám nezbude. I tak si můžete na originálním flash disku ve tvaru letadla odnést celý záznam vyhlídkového letu. Stačí, když na vyhlídkovém letu tohoto typu (tedy vyhlídkovém letu Pilotem na zkoušku), využijete kameru společnosti pilotemnazkousku.cz.

 

Vzlétněte z některého z 12 letišť ČR

Nejsou to pouze vyhlídkové lety Ostrava, vyhlídkové lety Praha a vyhlídkové lety Brno, které můžete s pilotemnazkousku.cz absolvovat. Na svůj vyhlídkový let máte možnost vzlétnout z celkem 12 letišť! Pomineme-li již jmenované – tedy Prahu, Brno a Ostravu, můžete svůj vyhlídkový let uskutečnit z Českých Budějovic, Hradce Králové, Karlových Varů, Příbrami, Mladé Boleslavi, Benešova, Plzně, Roudnice nebo Sazené. Je třeba se jen rozhodnout.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *