full screen background image

Myslíme na zdraví vašich nohou

Total Protect s.r.o. je společnost zabývající se prodejem zdravotní obuvi a ochranných pracovních pomůcek, určených výhradně pro potravinářský průmysl a zdravotnictví. V našem širokém sortimentu najdete například zdravotní obuv Santé, kuchařské rondony, jiné pracovní oděvy do kuchyně, pánské zdravotní pantofle, dámskou zdravotní obuv a spoustu dalších výrobků. Všechny pracovní oděvy i pomůcky jsou v té nejvyšší kvalitě a za velice příznivou cenu. Jsme silným a spolehlivým partnerem firem ze všech pracovních odvětví. Náš kvalifikovaný personál se o vás postará a pomůže vám k bezproblémovému nákupu.

 

Bezpečnost při práci především

Každý zaměstnavatel by měl dbát především na bezpečí svých zaměstnanců a udělat proto maximum. Pro velkoodběratele má společnost ,,Total Protect“ samozřejmě množstevní slevu. Nakupte si u nás pro zaměstnance trika, rondony do kuchyně, pracovní oděvy Dickies, jednorázové rukavice, nebo třeba zdravotní obuv School ve větším množství a výrazně ušetříte. Navíc vše můžete udělat z pohodlí domova, nemusíte nikam chodit a pracně shánět. Taktéž jsme provozovateli e-shopu, jež je určen pracovníkům ve strojírenském průmyslu, ve stavebnictví a řemeslníkům. V naší nabídce najdete zboží rozdělené do přehledných kategorií.

 

Vkusně a bezpečně

Naše pracovní oděvy, stejně jako pracovní obuv jsou nejen velice pohodlné, bezpečné, ale samozřejmě také vkusné. Myslíme na to, že v zaměstnání trávíte spoustu času a určitě i při výkonů povolání chcete vypadat dobře a proto navrhujeme oděvy tak, abyste se v nich cítili co nejlépe. Kvalitní oblečení pro zdravotníky, stejně jako obuv pro zdravotníky jsou převážně dováženy z USA. Jedná se o zdravotní obuv School, zdravotní obuv Santé, pracovní oděvy Dickies a Heartsoul. Potřebujete li s čímkoliv poradit, jsme tu pro vás o vždy od 7,00 – 15,30 na našem telefonním čísle, nebo nás můžete kontaktovat e-mailem, my vám neprodleně odpovíme. Přejeme vám příjemný nákup.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *