full screen background image

INSPECTO je aplikace tvořená přímo revizními techniky

Práce revizních techniků zahrnuje cestování z místa na místo. Kromě samotné revize musí u každého zákazníka provést ještě spoustu papírování. Vlastně museli. Dnes už je všechno jinak. I revizní technik může využívat moderních technologií, řešit všechno elektronicky a v cloudu. Pomáhá v tom česká aplikace INSPECTO.

V Česku vzniká spousta přínosných nástrojů a jedním z nich je i online revizní aplikace INSPECTO. Za tou kromě schopných vývojářů stojí také spousta revizních techniků. Je totiž budována ve spolupráci s nimi a na základě jejich podnětů v ní přibývají stále další a další vylepšení.

 

Všechna data s sebou na jakémkoliv zařízení

INSPECTO umožňuje online provádění revizí přímo na místě u zákazníka. Aplikaci si otevřete z telefonu, tabletu či notebooku, hned do ní zadáte příslušná data a ona se už o vše postará. Zajišťuje legislativní správnost údajů, umožňuje vytvářet chybové databáze a buduje přehledný archiv. Při příští návštěvě si tedy otevřete starý záznam a jen upravíte to, co se změnilo.

 

Konec administrativy a plýtvání časem

INSPECTO umožňuje online plánování revizí. Sami si vytvoříte svůj kalendář, aplikace zajistí, že na nikoho ze zákazníků nezapomenete. Přímo na místě vyplníte revizní zprávu, takže pak nebudete trávit ještě dlouhý čas v kanceláři, navíc vám ušetří finance za nákup kancelářských aplikací. INSPECTO obsahuje veškerá data o vaší činnosti, přehledně a na jednom místě.

 

Aplikace pro každého revizního technika

Nezáleží na tom, zda provádíte revize elektrických zařízení, komínů, tělocvičen a dětských hřišť nebo třeba výtahů. INSPECTO se vám přizpůsobí. A pokud vám v aplikaci nebude něco vyhovovat, není problém dát vývojářům zpětnou vazbu – pokusí se vaši připomínku zapracovat. Síla aplikace INSPECTO totiž spočívá právě v tom, že je vyvíjena ve spolupráci se samotnými revizními techniky. Podívejte se rovnou na inspecto.online.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *