full screen background image

Jak funguje úvěr na cokoliv?

Láká vás představa, kdy ve finanční tísni či tehdy, když chcete provést nějakou investici, jednoduše přijdete do společnosti, dohodnete se na podmínkách a bez jakéhokoliv sdělování účelu si možná ještě ten den odnesete potřebné peníze? Tak vězte, že taková představa není zcela nereálná. Úvěr na cokoliv od Vitacredit takovými parametry skutečně disponuje. Jak jej tedy sjednat?

 

Individuální nastavení parametrů půjčky

V prvním kroku stačí, abyste zadali základní informace o své osobě a požadované parametry vašeho nebankovního úvěru. V předběžné nabídce se vám objeví podmínky, za nichž by bylo možné úvěr sjednat. Ty později spolu s odborníky z Vitacredit můžete ještě změnit a přizpůsobit vaší aktuální finanční situaci a úvěruschopnosti. Pokud vám podmínky vyhovují, potěší vás i další výhody, které tento úvěr nabízí.

 

Peníze rychle na účtu

Předně je to rychlost, s jakou se k penězům dostanete. Je možné, aby vám byla vyplacena hotovost, případně její část již v den podpisu smlouvy. Nemáte-li ještě přesně propočítaný plán vaší investice a nevíte tedy, na co přesně celou půjčku využijete, fakt, že nemusíte sdělovat její účel, vám perfektně bude hrát do karet.

 

Máte více úvěrů? Spojte si je pod jeden

Pokud vámi zamýšlený úvěr není tím prvním, který si pořizujete a nějaký stále ještě splácíte, využijte sloučení úvěrů, které Vitacredit nabízí. Současná výše vašich splátek po přepočítání a spojení půjček pod jednu střechu výrazně klesne. Kromě toho, že zaplatíte méně, ubudou vám i administrativní starosti. Je vždy lepší platit pouze jednu splátku než mít dluhy rozeseté všude možně.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *