full screen background image

Jak na zajištění výroby v Číně?

Do Asie svou výrobu přemisťují větší i menší firmy. Nemáte dostatečnou kapacitu, abyste pokryli poptávku, nebo prostě jen chcete snížit výrobní náklady? Zakázková výroba v Číně může být skvělým řešením i pro vás. Přesunutí výroby do Asie kupodivu není vůbec složité.

Výroba reklamních předmětů, tubusů na alkohol nebo plechových krabiček. To jsou velmi často poptávané služby, které v Asii zajišťuje GOMproduction. Firma se zabývá zakázkovou výrobou zboží už dlouhé roky. Má své kontakty v Taiwanu a čínské Šanghaji, její doménou je zejména sériová výroba zboží v Číně pro automobilový, strojírenský, elektro a obalový průmysl.

 

Jak probíhá zakázková výroba v Číně?

Český zákazník celou dobu komunikuje pouze s GOMproduction. Jejím zástupcům předá poptávku, oni vyberou vhodného zhotovitele, sestaví cenovou kalkulaci a nechají vyrobit prototyp na ukázku. Ve chvíli, kdy zákazník vše schválí, se spustí výroba. GOMproduction na vše dohlíží, poskytuje pravidelné informace českému zákazníkovi. Nakonec zajistí i proclení a dopravu zboží z Asie až do české firmy. Vše je tedy velmi jednoduché, zákazník nemá žádné starosti navíc.

 

Co všechno lze nechat vyrobit?

Možná je výroba spojovacího materiálu, karbonových prvků, vstřikovacích a lisovacích forem, magnetů, elektroniky, krokových motorů, lineárního vedení, řemenů, gumových komponent, pěnových dílů, také výroba plechových krabiček. Podmínkou je objem alespoň 1000 kusů.

GOMproduction má kontakt na řadu spolehlivých firem schopných vyrobit široké spektrum výrobků. Čeští zástupci přímo v nich dohlížejí na celý proces a kontrolují kvalitu sériové výroby. Není tu tedy žádný prostředník, žádná třetí strana, která by všechno zdržovala a přes kterou by se informace mohly ztrácet.

Poptávka je nezávazná, za průzkum, kolik byste ušetřili při výrobě v Číně, tedy nic nedáte.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *