full screen background image

Jak přestěhovat firmu na jiné působiště?

Stěhování celých firem do nových prostor je složitým procesem, u kterého existují velká rizika. Ať už se jedná o stěhování kancelářských prostor a zázemí firmy nebo celých výrobních linek. Základním krokem je výběr firmy, která stěhování provede. Na našem trhu můžete najít hned několik desítek firem, které se specializují na stěhování. Problém může být v tom, že většina těchto firem se specializuje jen na stěhování domácností. Stěhování firem je ale zcela jiný obor, který vyžaduje mnohem více zkušeností.

 

Najdou se na trhu specialisté na stěhování firem?

Pokud ale budete hledat opravdu důkladně, tak i na našem trhu najdete společnosti, které se specializují přímo na stěhování firem. Jednou z takových společností je stěhovací služba FOFR. Tato firma byla založena již v roce 2003, takže ve svém oboru má více než desetileté zkušenosti. Je jednou z předních a nejuznávanějších stěhovacích firem v celé České republice. Předností stěhovací služby FOFR je především rychlost, profesionalita a komplexnost nabízených služeb od A do Z.

 

Kanceláře bez narušení provozu

Stěhování kanceláří je základní službou společnosti FOFR. Díky svým dlouholetým zkušenostem dokáží zkušení pracovníci celý proces stěhování zajistit tak, aby nebyl nijak narušen provoz kanceláří. Vše nejdříve začíná vypracováním harmonogramu stěhování s popisem jednotlivých kroků. Právě díky vypracovaného harmonogramu probíhají práce rychle, přesně a bez problémů. O kvalitu svého majetku nemusíte mít strach. Vše probíhá s maximálním důrazem bezpečí majetku, a proto je zdarma dodáno dostatečné množství obalového materiálu.

 

Stroje a těžká břemena nebo celé výrobní linky

Stěhování FOFR dokáže zajistit také stěhování těžkých břemen, strojů nebo dokonce celých výrobních linek. Nespornou výhodou je fakt, že nebudete muset hledat žádnou další firmu na odpojení strojů a jejich následné zapojení na novém působišti. O vše se postarají zkušení pracovníci FOFR společně s moderní technikou. Samozřejmostí pro tuto firmu je také úklid stěhovaných prostor.

 

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *