full screen background image

Jak vybrat dodavatele tyčové oceli pro výrobu?

tyčová ocel je na našem trhu velmi vyhledávaným druhem materiálu do mnoha výrobních závodů a průmyslových odvětví. Každý výrobní závod samozřejmě potřebuje nejprve najít spolehlivého dodavatele. To ale nemusí být tak jednoduchém, jak se na první pohled zdá. Kvalitní dodavatel se pozná podle zkušeností ve svém oboru, kvalit nabízeného materiálu a zázemí. Takových společností na trhu moc není.

 

Jednou z mála je AC Steel a.s.

Společnost AC Steel a.s. na našem trhu působí již od roku 1999, jako ryze česká společnost. Už od svého založení se specializuje na import tažené oceli od kvalitních výrobců ze západní Evropy do České republiky. V současnosti je jedním ze specializovaných dodavatelů těchto materiálů pro veškeré regiony naší republiky.

 

Neustálé rozšiřování sortimentu, služeb i zázemí

Společnost AC Steel a.s. se svým zákazníkům stále snaží nabízet lepší služby. Proto dochází k neustálým inovacím ve firmě samotné. Postupně dochází k rozšiřování sítě skladů, vlastního vozového parku a zavedení on-line informačního systému za účelem poskytnutí maximálního servisu v oboru prodeje, skladování a distribuce hutních materiálů. Centrála společnosti se nachází v Českém Těšíně a síť poboček ve městech Napajedla, Kladno a Žilina.

 

Co všechno najdete v nabídce

Nabídka společnosti je v současné době opravdu komplexní. Tvoří ji z velké části tažené, loupané, broušené a válcované tyče, dráty a nerezová ocel v mnoha velikostech a provedeních. Drtivá většina těchto produktů je z dílny významného evropského výrobce, společnosti Rodacciai S.p.A. a. jeho dceřiných společností. Neustále se rozšiřuje také nabídka mosazi v široké škále rozměrů i jakostí.

 

Maximální zázemí a skvělé skladovací podmínky

Kvalitu dodávaných druhů válcovaných ocelí a dalších prvků také výrazně ovlivňuje způsob manipulace a skladování zboží. Skladování probíhá v moderních skladech vybavených speciální technikou. Nahlédnout do skladu AC Steel a.s. a jeho fungování můžete v tomto videu –

video

Detailní informace o společnosti najdete pak přímo na www. acsteel.cz.

 

 

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *