full screen background image

Jak přivést do skladů a výrobních hal mnohem více denního světla? Využijte světlovody Solatube!

Moderní i starší výrobní haly spolu se skladovými prostory mají jednu věc společnou. Jedná se o rozlohou velký vnitřní prostor, který bývá málo osvětlen. Jestli jsou v konstrukci pláště okna, tak jenom ty totiž k dokonalému osvětlení kompletního interiéru nestačí. Svítit po celý den s umělým osvětlením ale není nejzdravější ani nejlacinější řešení, i přesto, že světla v současnosti mohou být levná. Přírodní svit je zadarmo a tak je moudré právě tento svit využít co nejvíce. A solidně k tomu mohou posloužit světlovody Solatube.

 komercni-instalace-02-26

Solatube – specialista na světlovody pro soukromé i komerční využití

Světlovody na trhu určitě nejsou žádnou novinkou. Do domácností, skladů a průmyslových objektů se využívají již mnoho let. Jejich hlavní povinností je zachycení denního světla na střeše objektu pomocí kupole. Kupole jsou vybaveny technologiemi, které mají zachytit maximální množství světla, které následně překládají do tubusu. Tubusy jsou vyrobeny z vysoce odrazivého materiálu, aby docházelo pouze k minimálním světelným ztrátám při přesunu paprsků. Nakonec jde celé světlo do difuzéru, který se má postarat o vyhovující rozptyl světla v interiéru. Existuje hned několik typů a značek světlovodů a každý model má jiné přednosti. Světlovody Solatube se alev tomto oboru řadí mezi špičku a to nejen na našem, ale taktéž na světovém trhu.

 01-01-01-160ds

Novinkou v nabídce je Solatube – SkyVault Collector

O kvalitách světlovodů Solatube se můžeme aktuálně přesvědčit. Důkladněji si totiž představíme nejnovější produkt z nabídky firmy. Jedná se o světlovod Solatube – SkyVault Collector. Unikátní vlastnosti tento světlovod shromažďuje zejména v zóně zachycení světla, tedy v kupoli. Je totiž schopen zachycovat maximální množství dopadajících paprsků a to i těch, co dopadají pod ostrým úhlem. Dokonce i v zimních měsících a v mračných podmínkách čerpá z venkovního světla maximum. Navíc brání vniku infračervených paprsků, tudíž brání přehřívání interiéru. Solatube – SkyVault Collector je dobrou volbou zrovna pro haly a průmyslové prostory. Tubusy jsou zajisté také vyrobeny z vysoce odrazivého materiálu a difuzér zajistí optimální rozložení světla.

 03-01-01-model




Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *