full screen background image

Eika Znojmo to není jen značka kvalitních hutních materiálů

O přednostech společnosti Eika Znojmo v oblasti hutních materiálů jsme psali již v předchozím článku. Dnes se k této společnosti opět vracíme, abychom si představili i další zboží, které najdete v její nabídce. Eika má totiž nabídku mnohem větší, než jen tyčovou ocel, dráty a další hutní materiál. My si představíme detailněji celý sortiment této firmy.

 

Kromě hutního materiálu také železářství

Hutní materiál je samozřejmě hlavní a nejvíce zastoupenou kategorií v nabídce společnosti Eika. Rozhodně ale není jedinou kategorií, ve které nabízí komplexní sortiment. Dalším druhem zboží, které v nabídce najdete, jsou železářské produkty. Eika je specializované železářství Brno, ve kterém je zastoupeno přes 12 tisíc položek. Vybírat je možné železné profily, lana, řetězy, spojovací materiál, nářadí, tmely, laky, krytiny, zámky, kování, pletivo, pozic a mnoho dalších produktů.

 

Eika má také vlastní čerpací stanici

Zájemci z blízkosti Znojma mohou také využít služeb Eika i pro dočerpání pohonných hmot. Tato společnost totiž disponuje vlastní čerpací stanicí určenou všem motoristům. Do čerpací stanice Eika jsou dodávána jen prověřená paliva v nejvyšší kvalitě. Kromě klasických pohonných hmot, jako je Natural 95 a nafta zde najdete také Ethanol 85, LPG, Propan Butan v lahvích a pro všechny zájemce o bio paliva je možnost čerpání CNG. Všechna paliva jsou vysokojakostní, ale za nízké ceny.

 

Dalším zaměřením jsou produkty pro vinohradnictví

A jako další kategorie v nabídce společnosti Eika jsou potřeby pro vinohradnictví. Dokonce se v této oblasti řadí společnost Eika mezi největší dodavatele potřeb pro vinohradnictví na našem trhu. Opět jsou přednosti této kategorie ve vysoké materiálové kvalitě a komplexním sortimentu. Eika tedy znamená nejen hutní materiál, ale také specializované železářství, čerpací stanici a produkty pro vinohradnictví.

Kompletní sortiment najdete přímo na www.eika.cz

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *